ADANA HABERLERİ

Dubai’deki Sağlık Turizmi Fuarı’nda Çukurova Rüzgarı Esti

IHA
11.10.2015 - 09:19Son Güncelleme :

ADANA VE MERSİN’İN SAĞLIK TURİZMİ DESTİNASYONU 6-9 EKİM TARİHLERİNDE DUBAİ’DE DÜZENLENEN DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ 3. IMTEC INTERNATİONAL MEDİCAL TRAVEL EXHİBİTİON AND CONFERANCE SAĞLIK TURİZMİ FUARI’NDA TANITILDI.

IHA

Adana ve Mersin’in sağlık turizmi destinasyonu 6-9 Ekim tarihlerinde Dubai’de düzenlenen dünyanın en büyüğü 3. IMTEC International Medical Travel Exhibition and Conferance Sağlık Turizmi Fuarı’nda tanıtıldı.
Dünya Sağlık Turizm Konseyi (GHTC) işbirliği ile Dubai’de gerçekleştirilen Sağlık Turizmi Fuarında, Adana ve Mersin Çukurova Kalkınma Ajansı’nın (ÇKA) katkılarıyla oluşturulan bağımsız bir stant ile temsil edildi.
Adana ve Mersin’den fuara katılan sağlık kuruluşları, Algomed Hastanesi, Medline Adana Hastanesi, EPC Özel Hastanesi, Mersin Üniversitesi Hastanesi ve Esas Estetik Merkezi, her iki kentin sağlık turizmi destinasyonunu fuarı gezmeye gelenlere en iyi şekilde tanıtırken, iş bağlantısı da kurdular.
ÇKA’nın standını Türkiye’nin Dubai Başkonsolosu Erdem Ozan, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Salih Özer, THY Dubai Müdürü Emre İsmailoğlu’da ziyaret etti.
Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi’nin (THTC) 3. kez Elmas sponsoru olduğu fuara, Türkiye kiraladığı 140 metrekare stantla milli katılım gerçekleştirdi. Türkiye fuara, 10 kuruluş ve 34 delege ile katıldı. Fuara katılan kuruluşlar arasında Çukurova Kalkınma Ajansı, Ankara Ticaret Odası, Mersin Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ve İzmir Üniversitesi yer aldı.
Fuara, Güney Kıbrıs, BAE, Hindistan, Almanya, Çin, İspanya, Tayland, Lübnan, Filipinler, Yunanistan, İtalya, Avustralya, Pakistan, İngiltere, Malezya, Sri Lanka, İsviçre, Polonya, Monaco, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Ürdün, Avusturya ve İran’dan sağlık kuruluşları katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Dubai’deki Sağlık Turizmi Fuarı’nda Çukurova Rüzgarı Esti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Ekim 2015 tarihinde saat 09 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dubai’deki Sağlık Turizmi Fuarı’nda Çukurova Rüzgarı Esti haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Kasım 2017, Cuma
  • İmsak
   05:34
  • Guneş
   07:12
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   15:18
  • Akşam
   17:36
  • Yatsı
   19:03
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı