« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dualarla gitti

Beşiktaş’ın sivri dilli Asbaşkanı ve Derneklerden Sorumlu Başkanı Levent Erdoğan dün istifa etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Geçen sezon kazanılan çifte kupaya rağmen Başkan Yıldırım Demirören başta olmak üzere yönetici arkadaşlarını, Teknik Direktör Mustafa Denizli ve futbolcuları ağır bir dille eleştiren Erdoğan, sezon başındaki kötü tablo karşısında da susmamıştı. Beşiktaş, son haftalarda toparlanıp zirve yarışında tekrar iddialı konuma gelince Levent Erdoğan da bavullarını toplayıp, olağan seçimli genel kuruluna 2 ay kala istifa dilekçesini kulübe gönderdi. Erdoğan, bazı ilkeleri nedeniyle görevine devam etmesinin mümkün olmadığını belirterek, “Genel kurul dönemine girilmiş olması sebebiyle de görevimin devam etmesinin etik olarak uygun olmadığını düşünerek istifamı verdim’’ dedi. Beşiktaş Kulübü de Levent Erdoğan’ın istifasını kabul ederken yapılan açıklamada, “Levent Erdoğan, yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini kulübümüze bildirmiştir. Erdoğan’a bundan sonraki yaşantısında esenlikler dileriz” ifadeleri kullanıldı.

HESAP VERECEKLER- 6. hafta Kayseri yenilgisi sonrası, “Takımın hali yürekler acısı. Puan kayıplarının hesabını yönetim de verecek başkan da verecek” diye konuştu.

İSTİFA EN KOLAY ŞEY- “Mustafa Denizli ile Yıldırım Demirören’in istifa etmesi lazım. Ben istifa etmeyi düşünmüyorum. İstifa etmek en kolay şey. Benden önce istifa etmesi gereken kişiler var” açıklaması yaptı.

MASKEYLE DOLAŞACAĞIZ- Takımın kötü hali yüzünden yönetici olarak maske ile dolaşmak zorunda kaldıklarını söyledi.

KUPAYLA UYUDU - F.Bahçe’yi 4-2 yenerek kazandıkları Türkiye Kupası’nı kimseye çaktırmadan oteldeki odasına götürüp, onunla uyudu.

DUALARLA GELEN BAŞARI - Çifte şampiyonluk sonrası, “Beşiktaş, taraftarlarının içten gelen duaları ile şampiyon oldu. Dualarla gelen başarılara, başarı mı denir?” diyerek şimşekleri üzerine çekti.

BEŞİKTAŞLI DURUŞU- Mehmet Topuz, Fenerbahçe’ye gidince, “Beşiktaşlı olsa da Beşiktaşlı duruşuna sahip değil. Transferin gerçekleşmemesi bu açıdan isabetli oldu” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler