MALATYA HABERLERİ

Dualar Ve Hatimlerle Aşure Dağıtıldı

IHA
26.10.2015 - 17:20Son Güncelleme :

AK PARTİ KADIN KOLLARI AŞURE ETKİNLİĞİ

IHA

AK Parti Malatya Kadın Kolları tarafından Muharrem Ayı münasebetiyle, aşure dağıtıldı.
Yeni Cami meydanında yapılan aşure dağıtımında, birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıktı. Aşure etkinliğine vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Etkinliğine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve çok sayıda vatandaş katıldı. Okunan duaların ardından bir konuşma yapan AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan “Paylaşmanın ve dayanışmanın, birlik ve beraberliğin, bolluk ve bereketin simgesi olan aşure ayında hep birlikte bir araya gelelim istedik. Etkinliğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu. Aşure etkinliğine katılan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise etkinliğin birlik ve beraberliğe vesile olmasını temenni ederek emeği geçenlere teşekkür etti. AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin de “Cenabı Allah tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul eylesin. İnşallah daha nice Muharrem aylarına birlik ve beraberlik içinde gireriz” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından aşure dağıtımına geçilirken Milletvekilleri Öznur Çalık ve Mustafa Şahin ile Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır vatandaşlara aşure ikram etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Dualar Ve Hatimlerle Aşure Dağıtıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dualar Ve Hatimlerle Aşure Dağıtıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı