DÜZCE HABERLERİ

DTSO Polise 3 Araç Bağışladı

IHA
19.10.2015 - 16:28Son Güncelleme :
IHA

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) meclis kararıyla emniyet müdürlüğüne bağışlanan araçların teslim töreni yapıldı. Törende konuşan DTSO meclis Başkanı Ertan Taşlı, kendisi ve meclis üyeleri adına Vali Fidan’a, “Arkanızdayız” mesajı verdi.
Ekim ayı başında yapılan DTSO meclis toplantısında meclis onayı ile Emniyet Müdürlüğüne bağışlanması kararı alınan 3 araç bugün düzenlenen törenle İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’e teslim edildi.
Törende konuşan DTSO Başkanı Fahri Çakır, kolluk kuvvetlerine TSO olarak ellerinden geldiğince katkı sağlamak amacında olduklarını işaret ederek “Allah bir an önce ülkemizde yaşanan terör belasını def eder. Yaşanan terör olaylarına karşı birlik beraberlik içinde olmayız. Emniyet güçlerimize moral ve motivasyon olarak yanlarında olmamış çok önemli. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler kolluk kuvvetlerimizin her zaman yanındayız. Keşke daha fazla katkıda bulunabilsek” dedi.
Çakır son olarak “Asayişi sağlanmış günlerde daha güçlü bir şekilde buluşmak dileğiyle” diye konuştu.
DTSO Meclis Başkanı Ertan Taşlı da, Düzce’nin hızla büyüyen bir il olduğunu belirterek “Bugün bizim için çok anlamlı bir gün. Düzce hızla büyüyen ve genişleyen bir il. Bu anlamda emniyet güçlerimizin de sorumlulukları artıyor, görevleri fazlalaşıyor. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak bizde bu noktada elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. 24 Meclis üyesi arkadaşımın desteği ve kararı ile bugün bunu gerçekleştiriyoruz. Meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bende bir polis çocuğu olarak sizlerin ne denli zor şartlar altında çalıştığını çok iyi biliyorum. Bir nebze olsun ihtiyaçlarınıza katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize. İnşallah atılan bu adım diğer kuruluşlarımıza da örnek olur” şeklinde konuştu.
Meclis Başkanı Ertan Taşlı törende ayrıca DTSO olarak Düzce Meslek Yüksek Okuluna da ciddi bir katkı sağladıklarını sağlanan bu katkı ile okula tekstil anlamında makineler alındığını söyledi.
İl Emniyet Müdür İsmail Hakkı Akyüz ise, Emniyete bağışlanan 3 araç için DTSO meclis üyelerine teşekkür ederken, filoya katılan araçlar ile hizmetin hızlanıp daha kaliteli hale geleceğini bildirdi.
“DESTEĞİNİZ ÇOK ÖNEMLİ”
Son olarak konuşan Vali Ali Fidan ise, Polis ve Jandarma’nın Düzcelilerin güvenliğini sağlamak için ciddi gayret içinde olduklarını belirterek “Böyle güzel bir günde güzel bir maksatla için bir araya geldik. Düzce’miz büyüyor gelişiyor. Düzce hareketli ana ulaşım yolları üzerinde bulunuyor. Emniyetimiz, jandarmamız vatandaşlarımızın huzurunu güvenliğini can ve mal emniyetini sağlamak için ciddi bir gayret içindedir. Güvenlik hizmetleri aslında bütün hizmetlerin temelidir. Güvenliğin olmadığı yere yatırım götürmek mümkün değildir. Olay olmadan önleyici tedbirlerle devriye hizmetleri ile emniyetini asayişini sağlamak büyük önem taşıyor. Tabi bir takım alet, teçhizatla bu mümkün oluyor. Asayişe yönelik bütün hizmetleri önemsiyoruz. Özellikle okulların önlerinde okullarımızın güvenliğinin sağlanması daha öncelikli olarak uyuşturucu ile mücadele, kaçakçılıkla mücadele de ciddi bir gayret içindeyiz. Araçların temininden dolayı katkısı olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetim ve üyelerine çok teşekkür ederim. Gerçekten önemli bir katkı. Araçlar da sunulan hizmetlere katkı sağlayacaktır. Düzce Ticaret ve Sanayi Odamızın ‘Sizin destekçiniz beraberiz aynı düşünüyoruz’ mesajı bizim için daha önemli. Biz bu mesajı alıyoruz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından 3 aracın anahtarları tek tek teslim edildi. Vali Ali Fidan, emniyet müdürlüğüne katkıda bulunan DTSO Başkanı Fahri Çakır ve Meclis Başkanı Ertan Taşlı’ya teşekkür plaketi verdi.
Vali Fidan ve konuklar daha sonra hep birlikte emniyetin yeni araçlarını inceledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden DTSO Polise 3 Araç Bağışladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 16 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça DTSO Polise 3 Araç Bağışladı haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:55
  • Guneş
   07:40
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   15:25
  • Akşam
   17:42
  • Yatsı
   19:16
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı