DENİZLİ HABERLERİ

DTO'da hedef 2020

DHA
06.06.2017 - 15:10Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ Ticaret Odası (DTO), 2017-2020 yılları arasını kapsayan 4 yıllık bir stratejik plan hazırlamak için düğmeye bastı. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, "Ticaretin önünü açmak, üyelerimizi geleceğe hazırlamak gibi bir misyonumuz var. Bu çalışmayla gelecek 2020'ye kadar ticaretin yol haritasını çiziyoruz" dedi.

DTO 2017-2020 dönemini kapsayan 4 yıllık Stratejik Plan için hazırlık çalışmalarına başladı. Yönetim Kurulu üyeleri Ali Önal ve Kemal Tuncer, Meclis Üyesi Yavuz Aki ve DTO'nun birimlerinden teknik personelin içinde yer aldığı planlama ekibi, Oda Başkanı Uğur Erdoğan öncülüğünde toplandı.

DTO'nun 16 bin üyesiyle Denizli'nin en büyük sivil toplum örgütü olduğunu belirten Erdoğan, "Bizim en önemli görevimiz üyelerimize rehber olmaktır. Ticaretin önünü açmak, üyelerimizi geleceğe hazırlamak gibi bir misyonumuz var. Öncü olmak için önde olmak gerekiyor. Biz Denizli Ticaret Odası olarak, tünelde elinde meşaleyle en önde ilerleyen kişiyiz. Gerek iç piyasada gerekse dış piyasada üyelerimizin önünü aydınlatmamız gerekiyor. Ekonominin gidişatı, gözde sektörler, gelecek vaat eden sektörler, dış ticarette fırsat pazarlar bulmak bizim görevimiz. Bunun için de ayakları yere basan uzun vadeli planlamalar yapmak durumundayız. Bu çalışma ile gelecek 2020'ye kadar ticaretin yol haritasını çiziyoruz" diye konuştu.

İYİ PLANLAMA İÇİN İYİ ARAŞTIRMA

Ekip üyelerinden verimli bir stratejik plan hazırlanması için kapsamlı bir araştırma yapmalarını isteyen Erdoğan, "Avrupa'da ticari hayata yön veren sivil toplum örgütlerini, meslek odalarını mercek altına almalıyız. Denizli'ye, ülkemize en verimli şekilde daha da geliştirerek uyarlayabileceğimiz çalışmaları tespit edip, bunları uygulanabilir ve sürdürülebilir şekilde planlamamıza entegre edelim. Diğer yandan ticari hayatımızın aktörleriyle görüşmeler yapalım. Sorunları ve beklentileri belirleyerek, üyelerimizin ihtiyacına cevap verecek formüller üretelim" dedi.

Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Denizli haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Denizli haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde DTO'da hedef 2020 haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:04
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:25
Sayfa Başı