İZMİR HABERLERİ

DTO İzmir Şubesi başkanı Yusuf Öztürk oldu

DHA
10.04.2018 - 14:46Son Güncelleme :

DENİZ Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu seçimleri gerçekleştirildi. DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Yusuf Öztürk, Meclis Başkanlığı’na ise Nuri Durak oybirliği ile seçildi.

DHA

 

Geçen hafta yapılan seçimlerle belirlenen DTO İzmir Şubesi Meclisi, en yaşlı meclis üyesi olan Nuri Durak başkanlığında ilk meclis toplantısını yaptı. Yargı gözetiminde gerçekleşen seçimler tek liste ile gerçekleşti. Seçim sonucunda DTO İzmir Şubesi’nin 2018-2022 dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Yusuf Öztürk seçilirken, Mihri Çelik ve Kenan Yalavaç Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Argun Gündüç Sayman Üye, Aziz Güngör Yönetim Kurulu Üyesi oldu. DTO İzmir Şubesi Meclis Başkanlığı için yapılan seçimlerde Nuri Durak Meclis Başkanı, Haluk Tuncer ise Meclis Başkan Yardımcısı olarak seçildi.

Seçim sonrasında bir konuşma yapan DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, kendisini 4 yıl için başkanlığa seçen meclis üyeleri başta olmak üzere tüm Oda üyelerine teşekkür etti. Öztürk, "Çok uzun bir süreci geride bıraktık. Seçimler bitti. Artık geleceğe bakacağız. Üyelerimizin bize gösterdiği teveccüh için çok teşekkür ediyorum. Meclis Başkanlığı’na seçilen Sayın Nuri Durak’ı tebrik ediyorum. Birlikten güç doğuyor. Önümüzdeki dönemde denizcilik sektörüne daha etkin ve katılımcı hizmet verme hedefiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden DTO İzmir Şubesi başkanı Yusuf Öztürk oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Nisan 2018 tarihinde saat 14 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça DTO İzmir Şubesi başkanı Yusuf Öztürk oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı