ANTALYA HABERLERİ

DSİ Kaş’taki Derelerde Taşkın Riskine Karşı Tedbir Alıyor

IHA
28.10.2015 - 10:09Son Güncelleme :

dsi 13. bölge müdürü turkay özgür, kaş ilçesi'nde derelerdeki taşkın risklerine karşı tedbirlerin alındığını söyledi

IHA

Devlet Su İşleri (DSİ) 13. Bölge Müdürlüğü Kaş ilçesinde ki derelerde taşkın risklerini azaltmak için tedbir alıyor.
DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Antalya bölgesi’nin yağışlı bir döneme girdiğini, derelerde taşkın riskini azaltmak için çalışmalar yürüttüklerini belirtti.
Kaş ilçesinde de taşkınlara karşı tedbirler alınmaya başlandığını ifade eden Özgür, “Kaş’ın Karaçay Çayı Yatak Tanzim ve Taş Tahkimatı, Ova-Kınık Mahallesi Taşkın Kanal Temizliği, Sıtma Savaş Kanal Tahkimatı, Kınık Doğular Mevkii Eşen Çayı Sedde Yükseltilmesi Çamlıova Lengüme Çayı Yatak Tanzimi, Yayla Bezirgân Mahallesinde bulunan Yayla Bezirgân kanalının temizlik çalışması ile Yeşilköy Mahallesi içerisinden geçen kanalda temizlik çalışması devam ediyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden DSİ Kaş’taki Derelerde Taşkın Riskine Karşı Tedbir Alıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça DSİ Kaş’taki Derelerde Taşkın Riskine Karşı Tedbir Alıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı