GeriFutbol Drogba defteri kapandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Drogba defteri kapandı

Drogba defteri kapandı
refid:18046376 ilişkili resim dosyası

Chelsea’nın ünlü golcüsü Drogba’nın Galatasaray’a transferi çok konuşuldu ve tartışıldı. Oyuncunun menajeriyse bu transfere son noktayı koydu.

Galatasaray’ın uzun süredir gündeminde olan Drogba’nın sarı-kırmızılı takıma transferi için menajeri Sports Tv’ye net konuştu. Ünlü golcünün menajeri, yaptığı açıklamada Milli Takım Teknik Direktörü Guss Hiddink’in geleceği hakkında da çok önemli bir bilgi verdi.   Pierre Firelot, “Drogba’nın Galatasaray’a transferi  şimdilik kapandı. Chealse büyük ihitimalle Drogba ile sözleşme yenileyecek çünkü Hiddink Drogba’nın takımda kalmasını istiyor” dedi.

Uzun süredir Galatasaray’a transferi gündemde olan Chealse’li Drogba’nın geleceği  hakkında oyuncunun Fransız Menajeri, Pierre Firelot  Galatasaray ile görüştüklerini belirterek Firelot, “Drogba’nın transferi için Galatasaray yöneticileriyle Londra’da görüştük. Galatasaray yetkilileri oldukca cazip bir teklif yaptılar ancak transferde sonuç çıkmadı ve hatta bu transfer defteri kapandı diyebiliriz” dedi.

Transfer neden gerçekleşmedi sorusunaysa Firelot, “Drogba’nın tercihleri önemli Milan’da Drogba’yı isteyenler arasında ancak son gelişme şu Chealse Dider Drogba ile sözlşeme uzatmayı düşünüyor. Takımın başına getirmeyi düşündükleri Hiddink, Drogba’nın takımda kalmasını istiyor. Şimdilik gelişmeleri bizde merakla bekliyoruz” diye yanıt verdi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle