« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Drobjnak takipte

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Aziz Yıldırım, iki hafta sonra Bariç'ten rapor isteyeceğini ve transfer politikalarını buna göre oluşturacaklarını söyledi. Yıldırım, Başbakanlık Teftiş Kurulu'na da başvurduklarını belirterek, ‘‘Maçlarımızın Bimaş'tan yayınlanmasını istiyoruz’’ dedi.

Önce şampiyonluk

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transfer çalışmaları için Mayıs ayından itibaren atağa kalkacaklarını söyledi. Ligde şampiyonluk yarışının büyük heyecan içinde geçmesi nedeniyle şimdilik transferi askıya aldıklarını söyleyen Yıldırım, ‘‘Önce şampiyonluk istiyorum’’ dedi.

Lens'de oynuyor

Avrupa'dan futbolcu almanın artık çok kolay olduğunu belirten Yıldırım, Teknik Direktör Otto Bariç'ten iki hafta sonra, gelecek sezon için rapor isteyeceğini söyledi. Bu arada yönetimin Fransa'nın Lens takımında top koşturan Yugoslav santrfor Anto Drobnjak'ı takibe aldığı öğrenildi.

İzlemeye alındı

1968 doğumlu Drobnjak hakkında henüz kesinleşmiş birşey olmadığı, izlendikten sonra teknik direktörün karar vereceği bildirildi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 1.86 boyundaki Drobnjak, daha önce Kızılyıldız ve Fransa'nın Bastia takımında top koşturdu.

Bimaş yayınlamalı

Başkan Yıldırım maç yayınları konusunda Başbakanlık Teftiş Kurulu'na başvurduklarını ifade ederek, ‘‘Biz maçlarımızın yayınlanmasını istiyoruz. Bimaş ile yapılan anlaşma yerine getirilmediği için Anadolu'daki taraftarlarımız cezalandırılıyor’’ şeklinde konuştu.Bunları da Beğenebilirsiniz