DÜZCE HABERLERİ

Dr. Numan Çabuk, AK Parti’dan Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

IHA
02 Eylül 2015 - 11:57Son Güncelleme : 02 Eylül 2015 - 11:58

DR. NUMAN ÇABUK ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI.

IHA

Akçakoca İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ve İlçe Toplum Sağlığı Yöneticiliği görevlerinde bulunan, Haziran 2015 seçimlerinde AK Parti milletvekili aday adayı olarak halkın sevgisine mazhar olan Doktor Numan Çabuk, Kasım ayında yapılacak erken seçimlerde yeniden aday adayı olarak halkın karşısına çıkıyor.
2004 yılında üniversite yıllarında AK Parti çatısı altında başladığı siyasi serüveninde, gerek üniversite teşkilatlarında üstlendiği önemli görevler, gerekse de görev adamı olarak ettiği hizmetlerle parti içerisinde büyük bir saygıyla karşılanan Dr. Numan Çabuk, erken seçimler öncesi bir takım şahsi işleri için bulunduğu Ankara’da aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.
Haziran seçimleri öncesinde aday adaylığı yarışına katılarak, Düzce’de belirli bir ivme yakalayan, yaşanan sıkıntılı dönemlere karşın partisinin icraatlarını gittiği her ortamda ve platformda paylaşan Çabuk, seçimler öncesi kısa dönemde vatandaşın takdirini kazanması ile biliniyor.
Partisinin olmazsa olmazlarının başında gelen halkla bütünleşme konusunu tam anlamıyla yerine getiren ve 2023, 2053 ve 2071 vizyonları çerçevesinde “Yeni Türkiye, Yeni Düzce” yolunda aday adayı olduğu kentin vizyonunu değiştirme gayreti içerisinde çalışan Çabuk’un bu kez adaylık konusunda işi sıkı tuttuğu bilinirken, çalışmalarını da aynı karar ve azimlilikle sürdürmesi bekleniyor.
Gerek geçmiş dönemlerde, gerekse hali hazırda ki Düzce milletvekillerinin aksine farklı bir vekil profili çizeceği 7 Haziran seçimleri öncesinden belli olan Çabuk’un, gerek STK’lar, gerekse halkla bütünleşerek yapmış olduğu siyasi çalışmaların bugün dahi gündemi meşgul edebilmesi ise halk tarafından samimi, saygılı ve ulaşılabilir olmasından kaynaklanıyor.
Haziran seçimlerinin ardından kendisine görev verilmemesine karşın, seçilen adaylara verdiği destekle asıl olanın kişiler değil parti olduğunu da Düzce’ye gösteren Çabuk, Kasım ayına kadar olan dönemde de aynı kararlılık ve samimiyetle çalışarak, Düzce’nin hak ettiği şekilde değer görmesini sağlayacağını ifade etti.
“Biz, dün ne isek, bugün de oyuz” cümleleriyle konuşmasını sürdüren Çabuk, “Ülkemizin içinden geçtiği sıkıntılı süreçler karşısında, siyaset üreten ve yapan tek parti AK Parti’dir. Bizler de bu bilinçle öncelikle Düzce halkımızın, daha sonra da tüm ülkemizin geleceği için siyaset yapmayı sürdüreceğiz. Yine ve yeniden aldığımız kararın ardından çıktığımız bu yolda rabbim bizleri utandırmasın” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Dr. Numan Çabuk, AK Parti’dan Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Eylül 2015 tarihinde saat 11 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dr. Numan Çabuk, AK Parti’dan Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   04:17
  • Guneş
   06:07
  • Öğle
   13:09
  • İkindi
   16:54
  • Akşam
   19:49
  • Yatsı
   21:25
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı