GAZİANTEP HABERLERİ

Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde Yönetim Değişikliği

IHA
28.09.2015 - 11:24Son Güncelleme :

DR. ERSİN ARSLAN DEVLET HASTANESİNDE YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ

IHA

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde yönetim değişikliğine gidildi.
Opr.Dr.Erhan Hafiz yönetici olarak göreve başlarken, Başhekim Yardımcılıklarına Uzm. Dr. Ali Burak Binboğa, Uzm.Dr. Ali Gözey, İdari İşler Müdürlüğü’ne Ökkeş Tazeoğlu, Sağ.Bakım. Hiz. Müdürlüğü’ne Fatma Kılıç, Has. Hiz. ve Sağ. Otelcilik Müdürlüğü’ne Hamza Sabancı, Müdür Yardımcılıklarına İlyas Özberk, Muzaffer Yıldız, Derya Çelik getirildi.
Hastane yöneticisi Opr.Dr.Erhan Hafiz, yenilikler konusunda yaptığı açıklamada, ”Bilindiği gibi Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi bölge ve savaş hastanesi olarak Gaziantep’e ve çevre illere hizmet veren, bu nedenle de bölgenin yüzde 60 yükünü taşıyan bir hastanedir.
Ekibim ve benim temel yaklaşımımız, hasta ve yakınlarının memnuniyeti doğrultusunda, tüm hastane çalışanlarının daha özverili ve daha disiplinli bir anlayışı benimsemeleridir. Bu doğrultuda özel hastane mantığıyla farklılıklar oluşturmak, gerek hastanenin fiziki şartlarının iyileştirilmesi, gerekse daha verimli bir çalışma ortamı için organizasyonlar yapmak, daha da önemlisi çağdaş tedavi yöntemleri konusundaki yenilikleri, gerek bilgi gerekse donanım anlamında hastanemize getirmektir. Hastane çalışanlarına sosyal aktivite alanları oluşturmak, hastanenin mevcut durumunu, yeşil alanları, iç ve dış görünümüyle çağdaş bir yapıya kavuşturmak kesinlikle önceliklerimiz arasındadır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde Yönetim Değişikliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 11 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde Yönetim Değişikliği haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

07 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:42
 • Guneş
  07:24
 • Öğle
  12:32
 • İkindi
  15:06
 • Akşam
  17:21
 • Yatsı
  18:51
Sayfa Başı