Gündem Haberleri

GÜNDEM

  DP’li Atalay: Millet kendini unutanı sandıkta unutacak

  ANKA
  09 Temmuz 2007 - 16:47Son Güncelleme : 09 Temmuz 2007 - 16:47

  Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Melek Atalay, AKP iktidarını halka verdiği sözleri unutmakla eleştirerek “millet kendini unutanı sandıkta unutacak” dedi.

  DP Genel Başkan Yardımcısı Melek Atalay yaptığı yazılı açıklamada, 2002 seçimlerinde meydan meydan dolaşarak millete “gökteki yıldızları” vaat edenlerin iktidara geldiğinde tüm sözlerini unuttuğunu savundu.

  Atalay, “Vatandaşımız sormaktadır, hani iktidara gelince Başbakan, dokunulmazlık kalkacaktı? Beş yıla yakın bir süredir iktidardalar ve başörtüsü gibi bu konuda da kafaları kuma gömmeyi, unutturmaya ya da görmezden gelmeyi tercih ettiler” ifadelerini kullandı.

  Seçim çalışmaları için gittikleri her yerde AKP’nin işçinin, emeklinin, çiftçinin, işsizin karşısına çıkamadığını gördüklerini söyleyen Atalay, “Milleti taşıma ya da katılımı mecbur tutulmuş kalabalıklardan, hizmeti yaz gününde kömür dağıtmak veya bir torba erzaktan ibaret sananlara milletin en iyi cevabı vereceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Sandık başına geldiklerinde milletimiz kendisini unutanları unutacaktır” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı