Gündem Haberleri

GÜNDEM

  DP Genel Başkanı'ndan Erbakan'a ziyaret

  A.A
  28 Ocak 2011 - 17:27Son Güncelleme : 28 Ocak 2011 - 17:28

  DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

  Zeybek, özel Güven Hastanesine gelişinde Saadet Partisi Genel Başkanı Şevket Kazan, GİK Üyesi ve Erbakan'ın Özel Kalemi Mehmet Karaman tarafından karşılandı.

  Hastanede yaklaşık yarım saat kalan Zeybek, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada Erbakan ile görüştüklerini ve durumunun iyi olduğunu söyledi. Erbakan'ın da kendilerini tebrik ettiğini ve hayırlı olsun dileğinde bulunduğunu ifade eden Zeybek, 54. Hükümet döneminde bakanlık yaptığı sırada Erbakan'ın başbakan olduğunu belirtti.

  Zeybek, o dönemde iyi şeyler yaptıklarını ancak 28 Şubat süreci sonunda hizmetlerinin yarıda kaldığını ifade ederek, “İnşallah gelecek güzel şeyler getirecek. Hocamıza can sağlığı diledik. Önemli bir sıkıntısının olmadığını da gördük. Bu sıkıntısını da atlatacak diye ümit ediyoruz ve dua ediyoruz. Hocamız sapasağlam, ben onu gördüm. Bilinci pırıl pırıl, her şey pırıl pırıl...” dedi.

  Necmettin Erbakan'ın yanına pek fazla ziyaretçi alınmadığını, ancak kendisinin yüz yüze görüştüğünü anlatan Zeybek, “Bizim ona hürmetimiz, onun bize olan sevgisi, muhabbeti dolayısıyla buluşmuş olduk” diye konuştu.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı