Ege Haberleri

  DP Genel Başkanı Uysal, Denizli'ye geldi

  Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)
  30.07.2012 - 10:27 | Son Güncelleme:

  Denizli’ye gelen Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, DP İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar yemeğinde partililerle buluştu.

  DP lideri Uysal, partisinin siyaset yapmayı kendine yol olarak benimsediğini, yön levhalarıyla milleti gösteren büyük bir siyasi çizgi olduklarını söyledi.
  DP Denizli İl Başkanlığı tarafından Kelleci Restoran'da düzenlenen iftar yemeğine il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda partili de katıldı. DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’de demokrasinin tam anlamıyla yerleşmesini kendilerine misyon edinmiş bir geleneğe ve davaya sahip olduklarını belirtti. Uysal, “İnsanımızın, kadınımızın derdi var. Esnafımızın sıkıntısı var. Topyekün milletin meselesi var. Milletin öncelikleriyle siyaset yapmayı kendine yol olarak benimsemiş, bütün yön levhalarıyla milleti gösteren büyük bir siyasi çizgiyiz. Bu büyük geçmişin önümüze koyduğu sorumluluğu hep beraber taşımak durumundayız. Geçmişimizi satır satır biliyoruz. Birilerinin kendilerine kimlik aradığı, birilerinin de kendine geçmiş aradığı dönemlerde kendi büyüklüğüne ve geçmişine yakışan bir şekilde bugün milletin önünde bir büyük iddianın sahibi olmak durumundayız” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı