GeriSpor DP adaylarının tam listesi
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    18
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

DP adaylarının tam listesi

DP adaylarının tam listesi
refid:6646243 ilişkili resim dosyası

Sağda birleşme sağlanamamasının ardından listelerini tekrar gözden geçiren Demokrat Parti, Antalya, Bilecik, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Hatay ve Mersin illerinde listeleri boş bıraktı. İşte adayların tam listesi...

Adana:

1-BEKİR SAMİ DAÇE

2-İBRAHİM CEVHER CEVHERİ

3-NEVZAT ŞAŞKIN

4-VELİ ANDAÇ DURAK

5-FİGEN SAFİYE TOKTAŞ

6-MEHMET İZLEMEK

7-FİKRET ADAMHASAN

8-HAYDAR ÇAKIROĞLU

9-GÖNÜL SOYDAN

10-AYHAN AYDOĞAN

11-ÇİĞDEM AKÇA

12-SERHAN ÖZCANDAN

13-YAKUP BULUT

14-UĞUR ÜNALDI

Adıyaman:

1-MAHMUT NEDİM BİLGİÇ

2-İSMAİL SÜMER

3-MEHMET ÖZTEKİN

4-FATMA KARAKUŞ

5-HÜSEYİN KAMİL SONSAYAR

Afyon:

1-GÜLTEKİN UYSAL

2-UĞUR TÜRKMEN

3-İSMAİL AKTÜRK

4-CEYLAN EMET

5-MUHARREM USLU

6-NESRİN ÇELİKBİLEK

7-İSMAİL ÖZDİLEK

Ağrı:

1-ŞERAFETTİN AYDEMİR

2-NİHAT YÜCE

3-İSMAİL OĞUR

4-ABDULKADİR ACARBAY

5-İKRAM YAŞAR

Amasya:

1-BAHADIR TEKEŞ

2-ÖMER AKIN

3-GÜLSEREN ERTOPÇU

Ankara: (1. bölge)

1-SİNAN AYDIN AYGÜN

2-SAFFET ARIKAN BEDÜK

3-MEHMET AYPEK

4-AYLA ÖZBEK

5-TÜLAY DURSUN

6-MURAT İNAL

7-HÜSEYİN KILAVUZ

8-TUNCER KOCA

9-BANU ERKÖK

10-BİRSEN TEMİR

11-DANİYE EBRU TÜMER

12-METE İZZET ÖZCANOĞLU

13-ENVER AYAZ

14-MAHMUT YETİM

15-MEDİNE FİLİZ PEHLİVAN

Ankara: (2. bölge)

1-MÜMTAZ YAVUZ

2-MUZAFFER ATILGAN

3-HACI ŞAHİN

4-AYŞE ŞAYLI

5-UFUK KILIÇ

6-AHMET UYANIK

7-MUSTAFA DEMİRKAN

8-MUSTAFA VURAN

9-AHMET KANDEMİR

10-HAMZA DURŞEN

11-MEHMET FATİH AKICI

12-FİLİZ SABRİYE ÖZDİLER

13-TAMER YILDIRIM

14-ZUBEYİR TOKGÖZ

Antalya:

13 sıra boş

Artvin:

1-ADNAN ÇELTİKÇİOĞLU

2-ADNAN ÇORBACIOĞLU

Aydın:

1-ERGÜVEN YAKAN

2-ESAT ERGÜLER

3-ARİF GÜRDAL

4-MİNE NİL ÖZGEN

5-YILMAZ MENDERES

6-ZAFER GALİP KEÇELİOĞLU

7-HÜSEYİN ÇETİN

8-BUKET SARAN

Balıkesir:

1-HAYDAR ALTINTAŞ

2-FAHRETTİN TAN

3-SÜLEYMAN KOCABIYIK

4-FAHRETTİN DOLAR

5-HAYATİ KÖSE

6-MEHMET YARMA

7-YUSUF AYMANKUY

8-MUSTAFA ÇOBAN

Bilecik:

1-boş

2-MUHİTTİN ERKAN BELER

Bingöl:

1-FARUK BAYLAZ

2-HASAN FEHMİ GÖKEL

3-ALİ KUMUŞ

Bitlis:

1-YILCAN GEYLANİ

2-MUHSİN BAYRAK

3-NİYAZİ ALTILAR

4-FARUK ÇAMAN

Bolu:

1-OKTAY TÜRESİN

2-FAHRETTİN YILMAZ

3-İRFAN BAYAR

Burdur:

1-MEHMET BAŞARAN

2-ADEM ŞENGÜL

3-BAKİ VAROL

Bursa:

1-TURHAN TAYAN

2-HARUN AKIN

3-AHMET OKUR

4-NURİ KARACA

5-AHMET MURAT ÜNAL

6-FERRUH KAYA

7-SEDAT CANLISOY

8-FÜSUN YAŞAR

9-MURAT KARAMAN

10-PEYAMİ ÇAĞLAR

11-İSMAİL ANIL

12-RAGIP CEYLAN

13-NEDİM ÖZBALABAN

14-AHMET CEM ÖZKARDAŞ

15-COŞKUN GENÇ

Çanakkale:

1-NEVFEL ŞAHİN

2-KEMAL SÖZEN

3-TURAN ERGİNBAŞ

4-NURSEVİL AŞIK

Çankırı:

1-TUĞRUL SİDAR

2-SALAHATTİN PAŞABEYOĞLU

3-ARİF SOYTÜRK

Çorum:

1-TAHİR MANTI

2-MURAT KOÇAK

3-RAFET BAĞIRÖZ

4-boş

5-boş

Denizli:

1-HASAN KAZDAĞLI

2-ZEKERİYA ER

3-MEHMET GÖZLÜKAYA

4-İSMAİL AĞAR

5-boş

6-boş

7-boş

Diyarbakır:

1-MEHMET SALİM ENSARİOĞLU

2-ABDURRAHMAN BAL

3-SUNA KEPOLU

4-ABBAS HÜSEYİNOĞLU

5-HASAN ERDEM

6-HAMDULLAH GÜLEKEN

7-KENDAL AK

8-EDİM AYAYDIN

9-MEHMET LÜTFİ GÜRBÜZ

10-MUSTAFA REŞİT BURKAN

Edirne:

1-RAFET SEZEN

2-MEHMET EREN

3-CENGİZ BABACAN

4-FEYZULLAH CİHANSER EREL

Elazığ:

5 sıra boş

Erzincan:

3 sıra boş

Erzurum:

1-UĞUR GÜZEL

2-ABDULKADİR AYDIN

3-SEYFETTİN YAZICI

4-BÜLENT GÜVEN

5-REMZİ ÖZGEN

6-İBRAHİM ERKAN KADIOĞLU

7-LEYLA MUTLUTÜRK

Eskişehir:

1-boş

2-HALİL ÜNAL

3-TAHİR ÜSKÜDAR

4-MUSTAFA BARIŞ

5-FUAT YAHŞİ

6-boş

Gaziantep:

1-KAMİL YAŞAR TURAN

2-boş

3-boş

4-boş

5-boş

6-boş

7-boş

8-boş

9-boş

10-boş

Giresun:

1-YAVUZ SELİM BAŞAR

2-ALİ KARA

3-HALDUN GEDİKALİ

4-ERDEM EKŞİ

5-BAYRAM USTA

Gümüşhane:

1-İSMAİL TAŞTAN

2-HALİS PARLAK

Hakkari:

1-MEHMET NECİP ZEYDAN

2-ABDURRAHMAN KESKİN

3-HASAN ÇİFTÇİ

Hatay:

10 miletvekilliği sırası boş

Isparta:

1-ERTEKİN DURUTÜRK

2-METİN ÇELIK

3-MUSTAFA TUTAR

4-Z. MERVE KIMILLI

5-İSMAİL AKYOL

Mersin:

12 sıra boş

İstanbul: (1. bölge)

1-SAADET NEVVAL SEVİNDİ ÇALIŞKAN

2-FAİK İÇMELİ

3-TEVFİK ALTINOK

4-BELGİN AKOL

5-ÜZEYİR ÖZEYRANOĞLU

6-VEDAT BAYRAM

7-İBRAHİM FİŞEK

8-ABDÜSSELAM FURKAN BARUTÇU

9-SEFER BAYLAN

10-KAMURAN KAMİLE DİKBAŞ

11-OSMAN POYRAZ

12-MUSTAFA İLTER ÖZDİL

13-ABDURRAHMAN AÇIKGÖZ

14-HASAN SACİT ERTUĞ

15-MEHMET NAKŞİBENDİOĞLU

16-ALİ KEMAL YILMAZ

17-AHMET ÜNAL İNCE

18-MEHMET OKTAY ARMAĞAN

19-HARUN ÖZDEMİR

20-KEMAL HANAĞASI

21-SONGÜL SEKMEN

22-FERDA ŞAR

23-ÜLKER BULUT

24-MEHMET ZEKİ AKILLIOĞLU

İstanbul: (2. bölge)

1-CELAL ADAN

2-ÖMER BALIBEY

3-SAFFET PINAR ECZACIBAŞI

4-AYŞE BİNHAN OĞUZ

5-DURSUN ÇAĞLAYAN

6-İBRAHİM GÜLER

7-ALİ KEMAL AKSOY

8-HATİCE BAYRAM

9-OSMAN TANIK

10-ABDULLAH SİLAHYÜREKLİ

11-ARZU YÜKSELEN

12-MEHMET ÖZDEMİR

13-İSMET SAVAŞ

14-EFRİN BAĞ

15-SÜLEYMAN AKSOY

16-GÜLDEREN IŞIK

17-HASAN MUTLU

18-MEHMET CELAL PALALI

19-YETKİN GÜNDÜZ

20-HATİCE ÇİĞDEM ERİM

21-MİHRİNNİSA MİNE ÇUBUKÇU

İstanbul: (üçüncü bölge)

1-MEHMET NÜZHET KANDEMİR

2-ORHAN KEÇELİ

3-BİROL ÖZCAN

4-NECDET MENZİR

5-İBRAHİM HAKKI ÖZTÜRK AKHAN

6-SALİH YAZICI

7-SALİM KORKMAZ

8-YUSUF TURAN ALTINOĞLU

9-YÜKSEL BAŞALMAZ

10-HAMDİ ÖZ

11-HÜSEYİN REŞİT ÖZ

12-MÜSLÜM HAMAZ

13-RECAYİ İSENKUL

14-CEMİL KAYA

15-SELMA AKBAY

16-YAHYA BATUR

17-KEBİRE BAYRAKTAROĞLU

18-SARİYE ARSLAN

19-RUHİ BAYAZIT

20-EKREM CİHANER

21-FESİH ÇELİK

22-MAHMUT MELİH DEVECEL

23-HASAN DÖNMEZ

24-ARZU ENGİN

25-HALİL HAYRİ ERÇAĞ

İzmir: (1. bölge)
12 sıra boş

İzmir: (2. bölge)
12 sıra boş

Kars:
1-İLHAN AKÜZÜM
2-boş
3-TEKİN GÜRBÜZ

Kastamonu:
1-ŞEBNEM G. KISAPARMAK
2-HALUK YILDIZ
3-KAMİL İĞDİRLİ
4-MÜMTAZ YÜCEL

Kayseri:
8 sıra boş

Kırklareli:
1-MUSTAFA NALBANT
2-HASAN HERSEK
3-FAHRETTİN ÖZÜN

Kırşehir:
1-RAMAZAN MİRZAOĞLU
2-BİLAL IŞIKLI
3-ARİF KAPLAN

Kocaeli:
1-CENGİZ ÖZDEMİR
2-MURAT AKTÜRKOĞLU
3-BEKİR USTA
4-ERCÜMENT ŞAHİN
5-NADİR ARİF AŞIK
6-AYŞE YÜCE
7-ADNAN KOÇ
8-SERDAR KAMAN
9-BAŞAK SARAL

Konya:
1-RECEP KONUK
2-NAZMİ SIRIT
3-SÜLEYMAN ŞENOL
4-HACI AHMET KART
5-MİNE KARAN
6-NAFİZ DÖNMEZ
7-ÖZKAN TAŞPINAR
8-ALİ SEÇMEN ÇEVİK
9-MEHMET DAĞLI
10-NECATİ YEĞENOĞLU
11-ZİYA ŞİFA
12-NEZİH DAĞDEVİREN
13-AHMET VEJDİ ÇINAR
14-CUMA ULUSOY
15-MUSTAFA ALTUNIŞIK
16-İMDAT YÜCEL

Kütahya:
1-AHMET ŞANLI
2-YILMAZ DURMAZ
3-İBRAHİM AYAŞLI
4-YÜKSEL TÜYSÜZ
5-ASLAN ATEŞ
6-HASAN HIFZI GÖNCÜ

Malatya:
1-MAHMUT YILDIRIM
2-DERVİŞ ALİ KILIÇ
3-ALİ KALKAN
4-MEHMET GÜLTEKİN
5-AYFER ERKAN
6-SALİH TAŞ
7-NEJLA ÇİTİL TUFAN

Manisa:
1-ZEYNEL BALKIZ
2-AHMET DUTLULU
3-İLTER YÜKSEL
4-HÜSEYİN SOYGÜR
5-NACİ AKIN
6-NİHAT ONBAŞIOĞLU
7-HESNA DAYIOĞLU
8-NESRİN FALAY
9-MURAT ULUDEMİR
10-H.İBRAHİM DOĞAN

Kahramanmaraş:
1-HALİL ASLAN
2-TAHSİN TÜRKÇAPAR
3-MUSTAFA EVLİYA
4-CAFER GÜÇLÜ
5-MUTLU FETTAHOĞLU
6-BERTAN DOĞAN
7-GÜLAYŞE YETMEZ
8-MEHMET SAİD YARDIMCI

Mardin:
1-VEYSİ ŞAHİN
2-ŞEHMUS GÖKÇEN
3-boş
4-boş
5-boş
6-boş

Muğla:
1-ERDAL EROĞLU
2-LATİF SAKICI
3-İRFETTİN AKAR
4-İSMET KÖSE
5-İSKENDER YILMAZ
6-SALİHA OKTAY

Muş:
1-MEHMET EMİN ŞİMŞEK
2-boş
3-boş
4-ERCAN AKTAŞ

Nevşehir:
1-AHMET ESAT KIRATLIOĞLU
2-ZAFER SALGIN
3-MURAT BOZ

Niğde:
1-NAİM OSMAN EREM
2-ATİLA YILDIZ
3-RADİYE CANKÜRTÜNCÜ

Ordu:
1-FADIL ÜNVER
2-SÜHA TOPALOĞLU
3-HAYRULLAH ULUSOY
4-HATİCE İREM AKŞAHİN
5-ALİ HİKMET BACINOĞLU
6-ARSLAN YÜKSEL
7-EMİNE KARAMAN

Rize:
1-KÖKSAL TOPTAN
2-boş
3-ZELKİF AKGÜL

Sakarya:
6 sıra boş

Samsun:
9 sıra boş

Siirt:
1-HADİ BİLEN
2-HAYRETTİN AKGÜN
3-MEHMET HÜSEYİN BİLGİN

Sinop:
1-YAŞAR TOPÇU
2-HASAN VEHBİ ERSOY
3-ALİ DALKILIÇ

Sivas:
6 sıra boş

Tekirdağ:
1-ENİS SÜLÜN
2-MÜJDAT GÜLER
3-TUFAN YILDIRIM
4-HALİL İBRAHİM AYDEMİR
5-SEVEN YILMAZTÜRK

Tokat:
1-RECEP BAY
2-MEHMET TUCUK
3-ÖMER FARUK ALTUNTAŞ
4-SALİH SARIKAYA
5-ŞEREF MENTEŞE
6-TEKİN CELEP
7-NECLA YAPRAK

Trabzon:
1-EYÜP AŞIK
2-MEHMET ÇAKIROĞLU
3-BEKİR BÜLBÜLOĞLU
4-HATİCE ÖZTÜRK
5-ATİLLA ATAMAN
6-ZİYA USTA
7-KEMAL CEVHER
8-HÜSEYİN AYAZ

Tunceli:
1-KAMER GENÇ
2-boş

Şanlıurfa:
1-SEDAT EDİP BUCAK
2-KEMAL KILIÇ
3-HİDAYET ŞENBAYRAM
4-MEHMET ATİLLA
5-HÜSEYİN KORKMAZ
6-MUSTAFA BÜYÜKLER
7-PERİHAN ÇAĞLAR
8-HASAN YILMAZTEKİN
9-ALİ RIZA ERKOYUNCU
10-SABRİ SABUNCU
11-HASAN HİLMİ KAYA

Uşak:
1-DALYAN ÖZDEMİR
2-YILMAZ BAŞER
3-NURAY SALICI

Van:
7 sıra boş

Yozgat:
1-TANER DEMİRER
2-NURİ EFE
3-ÖMER YILDIZ
4-YAVUZ ERBAŞ
5-SALİH TÜRK
6-RİFAT ÜNSAL ALLIOĞLU

Zonguldak:
1-ALİ UZUN
2-boş
3-boş
4-boş
5-boş

Aksaray:
1-ÖMER GÜMÜŞAY
2-ALİ NACİ ÖZGÜL
3-MEVLÜT YOL
4-ÖMER UZUN

Bayburt:
1-SİNAN KÖKSAL
2-FUAT BAYRAMOĞLU

Karaman:
1-ÖMER KARAKIŞLA
2-NECATİ AKPINAR
3-SENAN TUNA

Kırıkkale:
4 sıra boş

Batman:
1-FARİS ÖZDEMİR
2-ZİVER HAMİTOĞLU
3-ABDÜLLATİF GÖKDEMİR
4-ESEN SARI

Şırnak:
1-MEHMET TATAR
2-ABDURRAHMAN ABAY
3-HASAN TONĞ

Bartın:
1-MUSTAFA YELKENCİ
2-HÜSEYİN KARAGÜL

Ardahan:
1-FATİH RÜŞTÜ YILMAZ
2-ORHAN ÖNDER

Iğdır:
1-ŞAMİL AYRIM
2-YILDIRIM TURAN

Yalova:
1-YAKUP KOÇAK
2-MESUT CESSUR

Karabük:
1-MEHMET ÇİFTÇİ
2-ENVER TÜMEN
3-ÖZLEM URGANCIOĞLU

Kilis:
1-MEHMET VAKIF ŞARKBAY
2-MEHMET SEVER

Osmaniye:
1-İBRAHİM KARAYİĞİT
2-ABDULKADİR SARI
3-AHMET ŞANAL
4-ALPARSLAN YÜCEL

Düzce:
1-NECMİ HOŞVER
2-İBRAHİM CAN
3-TUNCAY ŞAHİN

Yorumları Göster
Yorumları Gizle