« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Doymadık, doyamadık

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı kırmızılı takımın genç futbolcusu,‘‘Kötü bir sonuç alınınca, ‘Bunlar doymuş, onun için oynamıyorlar' deniyor. Bu yanlış. Biz daha doymadık ve herkesten çok beşinci şampiyonluğu istiyoruz’’ dedi.

Açtı ağzını

G.Saray’da büyük bir çıkış yaparak Lucescu'nun gözdesi haline gelen Hasan Şaş evinin kapılarını Hürriyet'e açarak özel açıklamalarda bulundu. A.Gücü maçındaki süper oyunu moralini bir kat daha güçlendirmişti. Neşesi, çoşkusu yüzünden okunuyordu. Sabahın erken saatlerinde birliğine gidip, teskeresini de almış, bir onurlu görevi bitirmişti.

Bazı çevreler

Geçti karşıma, başladı konuşmaya... ‘‘Biz kendi sahamızda oynadığımız maçlarda 5-6 bin kişiye oynuyoruz. Kötü bir sonuç alınınca da, ‘Bunlar doymuş, onun için oynamıyorlar' deniyor. F.Bahçe 30-35 bin kişiye oynuyor. Biz seyircimizi istiyoruz. Biz daha doymadık ve herkesten çok beşinci şampiyonluğu istiyoruz. Bazı çevreler şampiyon olmamızı istemiyor.

Aradığımı buldum

G.Saray olarak çok zorlu bir dönemdeyiz. Üst üste çok önemli maçlarımız var. Ben sahada yalnızca kendi işimi yapıyorum. Şimdiye kadar 6 hoca ile çalıştım ve hiçbiri hakkında görüş belirtmedim. Sezon başından bu yana çok iyi çalışıyorum. Benim eksiğim gol veya pası idi. Onu buldum. Kelliğime gelince, bu bir uğur değil. Eğer böyle olsaydı tüm futbolcular saçlarını kazıtırdı.

Başkası giderdi

Hagi bizim için çok önemli bir futbolcu ve belki de içimizde en sakini. Ama onun üstüne fazla gidiliyor. Bir Türk futbolcusunun üzerine bu kadar gidilse belki de futbolu bırakırdı. Hagi için, takımı yönetiyor, Lucescu'dan yetkili gibi laflar ediliyor. Kesinlikle böyle bir şey yok. Hagi ayrıca çok iyi bir G.Saraylı. Hagi her konuda hepimize yardım ediyor.

Jardel gibisi yok

Jardel gibi bir golcü hayatımda görmedim. Tamam, pres yapmıyor ve fazla koşmuyor ama adam leblebi gibi goller atıyor. Duracağı yeri ve zamanı çok iyi biliyor. Onun gitmesi G.Saray için büyük kayıp olur. Ancak gideceğini sanmıyorum. Artık o da alıştı. Sürekli Taffarel gibi espiriler yapıyor ve aramızda çok mutlu. Bu kadar eleştiriye rağmen görevini çok iyi yapıyor.

İş taraftara düştü

Önümüzde PSG ile oynayacağımız çok önemli bir maç var. Keşke PSG lig maçında galip gelseydi ve hocaları değişmeseydi. O zaman işimiz daha kolay olurdu. Yeni ve tecrübeli bir hoca başlarına geldi. Şimdi tüm futbolcular yeni hocalarına kendilerini göstermek için her şeylerini ortaya koyacaklardır. İşimiz daha zorlaştı. Burada taraftarımıza çok işi düşeçek.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz