« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Douglas ve Remy seferberliği

İkinci kampa kadar transferi bitirmek isteyen Beşiktaş, Dinamo Moskova’nın stoperiyle anlaşırken iş Rus temsilcisinin vereceği karara kaldı. Remy için ise tek formül kiralamak.

Ali Danaş / DHA
SON GÜNCELLEME

YENİ sezon hazırlıklarının ilk etabı için Almanya’nın yolunu tutan Beşiktaş, ikinci kamp dönemine kadar transferleri bitirmek için çaba gösteriyor. Siyah beyazlılar stoper ve santrfor transferi için girişimlerini sürdürüyor. Stoper için Douglas Teixeira ile anlaşan yönetim oyuncunun bonservis bedelini düşürmek için Dinamo Moskova ile pazarlık halinde.
Dış transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları oyuncuyu Beşiktaş’a gelmesi için ikna ederken bu transferin Moskova tarafını ise başkan Fikret Orman çözecek.

11 MİLYON EURO İSTEDİLER


FİKRET Orman’ın çözmeye çalıştığı bir diğer transfer de Londra’da. Beşiktaş Başkanı, Loic Remy için Chelsea’ye kiralama teklifinde bulundu. İlk temaslarda Remy’yi kiralamaya sıcak bakan Chelsea, golcü futbolcunun satış opsiyonu konusunda sıkıntı çıkarıyor.
Siyah beyazlıların satın alma opsiyonu istemesi halinde rakamı 11 milyon Euro olarak belirleyen Chelsea, buna gerekçe olarak Demba Ba’nın kendilerinden 6 milyona alınıp 13’e satılmasını gösteriyor. Chelsea ile olan iyi ilişkilerine güvenen başkan Orman’ın bu transferdeki sıkıntıları aşacağına inandığı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz