Gündem Haberleri

GÜNDEM

  DOT TV Türkiye'ye geliyor

  Hürriyet Haber
  27 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 27 Eylül 2000 - 00:01

  TÜRK Telekom; iş, eğitim, internet, tüketici, yaratıcılık, oyun ve uzay alanlarında bilgisayar ve yeni bilişim uygulamalarını ekrana taşıyan İngiltere'nin önde gelen televizyon kanallarından DOT TV ile sözleşme imzaladı. Türünün tek örneği olarak gösterilen DOT TV, en geç ekim ayı içinde izleyicisiyle buluşacak.

  Her gün 12 saat yayın yapacak olan DOT TV; iş, eğitim, internet, tüketici, yaratıcılık, oyun ve uzay alanlarında bilgisayar ve yeni bilişim uygulamalarını bilgilendirici ve eğlendirici bir dille izleyiciye aktarıyor. İzleyicinin özel ilgi alanlarına seslenen sürekliliiği olan programlara ağırlık veren DOT TV'de, her hafta 13 saat orijinal programlar da yer alacak.

  Telekom, kadınların ilgi ve beğenilerine göre belirlenmiş yayınlarıyla bilinen Club TV ile de görüşmelerde bulunuyor. Club TV, özellikle ev hanımlarının ilgisini çekecek dizi, film ve magazin programlarının yanı sıra kadınların günlük hayatta karşı karşıya kaldıkları sorunlara çözüm önerileri getiren programlara da yayın akışında yer veriyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı