Ege Haberleri

EGE

  Dostlara sevgi eli

  İZMİR, (DHA)
  06.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme: 06.02.2011 - 02:07

  Konak Belediyesi, Türkiye’nin en büyük hayvan hastanesiyle çağdaş poliklinik, gözetim ve bakım hizmeti veriyor.

  Konak Belediyesi, Türkiye’nin en büyük hayvan hastanesi ile bölgede bulunan hayvanlara hizmet vermeyi sürdürüyor. Veteriner Hizmetleri Merkezi çağdaş standartlara uygun poliklinik, gözetim ve bakım üniteleriyle hayvan sevenlerin uğrak yeri haline geldi.
  Sahipli ev hayvanlarına yönelik olarak, başta parazit ve diğer hastalıklara karşı aşı hizmeti veriliyor, kayıtları tutuluyor. Merkezde, laboratuvar kontrollerinden, ultrasona ve ağır ameliyatlara kadar her türlü soruna çözüm aranıyor.
  Konak Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki merkezde geçtiğimiz yıl toplam 13 bin hasta sokak hayvanı tedavi edildi. İyileşen sokak hayvanlarının 60’ı sahiplenildi. Mesai saatlerinde açık olan merkeze (0232) 459 40 11 numaralı telefondan ulaşılıyor.
  Belediye olarak ilçedeki insanların olduğu kadar, hayvanların da sağlıklarından sorumlu olduklarını vurgulayan Başkan Dr. Hakan Tartan, “Doğadaki her türlü canlıyla dostça bir ortam oluşturmamız gerekiyor. Böylece daha sağlıklı bir çevrede daha mutlu bir yaşam sürdürülebilir” diyor.
  Haftanın her günü mesai saatlerinde açık olan Konak Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nde tüm hayvanların kuduz aşıları da ücretsiz yapılıyor.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı