"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Dostça ayrıldılar

Soyak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Soyak ile Aslı Soyak boşandı.

Evliliklerini birlikte aldıkları karar doğrultusunda sonlandırdıklarını belirten Erkut Soyak, geçtiğimiz perşembe günü resmi olarak boşandıklarını, dostça ayrıldıklarını ve boşanmalarında üçüncü kişilerin söz konusu olmadığını söyledi. Çift, 1989’da evlenmişti.

Kobe’den ortaklık teklifi

NBA’in yıldızlarından Los Angeles Lakers’lı Kobe Bryant, THY’nin yeni reklam filminde oynamak için geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’la geldi. İş ve sanat dünyasından dünyaca ünlü yıldızları ağırlayan SuAda Club’daki Suda Kebap Restoran’da yemek yiyen Bryant, eğlenmek için geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Reina’yı tercih etti. Bu arada ortak iş tekliflerine şimdiye kadar olumlu yanıt vermeyen Reina’nın işletmecisi Mehmet Koçarslan, Bryant’dan gelen “Kobe Bryant adıyla bir kulüp açalım” teklifine olumlu yaklaştı.

Sanal alışveriş merkezi açıldı

Kuruçeşme’deki Hotel Les Ottomans’ın sahibi Ahu Aysal’ın da ortakları arasında olduğu Türkiye’nin ilk sanal AVM’si www.avmmall.com hizmete girdi. Avmmall.com CEO’su Cüneyt Ortan’ın ev sahipliğinde Hotel Les Ottomans’da yapılan tanıtıma, Avmmall.com’da mağazası bulunan Zeynep Ilıcalı ve Deniz Akkaya’nın yanı sıra iş ve sanat dünyasından birçok ünlü katıldı. Kadın, erkek ve çocuk giyimden aksesuvara, teknolojiden küçük ev aletlerine, özel kıyafet tasarım ürünlerinden mücevherata kadar yerli ve yabancı markalaşmış mağazaların bir yerde toplandığı sanal AVM www.avmmall.com, ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu imzasını taşıyor.

Çingene Punk modası

Deniz Berdan, DB markasıyla katıldığı Londra Moda Haftası’ndan döndü. İlk kez katıldığı moda haftasındaki defilesiyle beğeni toplayan Berdan, şimdi de Collezione için bir koleksiyon hazırlıyor. 25 parçalık koleksiyonun temasını ‘Gypsy Punk’ akımından ilham alarak oluşturan Berdan, tasarımlarının yakında Collezione mağazalarında olacağını söyledi.

Hayallerini çizecekler

Party Kids adlı çocuk eğlence merkezinde düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinliklerle adından söz ettiren Sitare Akdilek, Faber-Castell ile işbirliği yaptı. Faber-Castell, ürünleriyle şimdi de Party Kids’in tüm etkinliklerinde de yer alacak.

Nefes kesen gösteri

Dünyaca ünlü gösteri topluluğu Cirque du Soleil’in en çok izlenen gösterisi Alegria’nın gala gösterimi Ülker Sports Arena’da yapıldı. Pozitif Live’ın organizasyonu ve Finansbank’ın ana sponsorluğunda gerçekleşen Alegria’nın ilk gösterisini iş, sanat ve spor dünyasından ünlü isimler büyük bir heyecanla izledi.

Üç kuşak aynı karede

Fotoğraf sanatçısı Bennu Gerede, oğlu Kai ile Nişantaşı’ndaydı. Dedesi Hüsrev Gerede’nin Teşvikiye’deki anıtı önünde gazetecilerin görüntülediği anne-oğul, ilginç bir görüntüye imza atmış oldu.

AJANDA

Son gala

Bülent Ersoy, pop müziğin en sevilen şarkılarıyla yarın gece son kez Cahide sahnesinde olacak. Daha önce iki defa Cahide’de hayranlarıyla buluşan Ersoy, yoğun istek üzerine yarın gece yepyeni repertuvarıyla sahnede olacak.

 

X