GeriFutbol Nasuhi Sezgin: Dost olmasınlar ama misafirperver olsunlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nasuhi Sezgin: Dost olmasınlar ama misafirperver olsunlar

Nasuhi Sezgin: Dost olmasınlar ama misafirperver olsunlar

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Fenerbahçe maçında ev sahibi kulüp yöneticilerinin kendilerini karşılamadığına dikkat çekerek, “Bizi kale almamış gibi davrandılar. Bu ne demek oluyor? Aziz Bey’in eline şimdi ne geçti? Sorunlar bu şekilde düzelmeyecek” dedi.

KADIKÖY’de oynanan Fenerbahçe derbisine giden Galatasaray Yönetimi, ezeli rakiplerine sitem etti. Sarı kırmızılıların başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin, dev derbi öncesinde, “G.Saray ile dost değiliz” açıklaması yapıp Şükrü Saracoğlu Stadı’nda maçı izlemeye gelen yönetimi karşılamayan Aziz Yıldırım’ı “Biz Kadıköy’de misafir konumunda idik. Bizimle dost olmasın ama misafirperver olsunlar” sözleriyle eleştirdi.

PROBLEM DEMEÇ YÜZÜNDEN

Başka hiçbir takımdan bu muameleyi görmediklerini belirten Sezgin, “Bu bir Türk adetidir. Biz tüm takımları stadımızda ağırlıyoruz. Onlar da bizi. Bir demeç ve açıklama yüzünden problem çıkıyor. Bizi kale almamış gibi davrandılar. Doğru yaptıklarını düşünüyorlar ise hata ediyorlar. Kale almamak da ne demek oluyor? Aziz Bey’in eline şimdi ne geçti, ne kazandı? Sorunlar bu şekilde düzelmeyecek” ifadelerini kullandı. 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle