GeriFutbol Dos Santos İstanbul'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dos Santos İstanbul'da

Dos Santos İstanbul'da
refid:13620509 ilişkili resim dosyası

Galatasaray'ın, İngiltere'nin Tottenham Kulübü'nden sezon sonuna kadar kiraladığı Meksikalı futbolcu Giovani Dos Santos, bugün İstanbul'a geldi.

Atatürk Havalimanı'na akşam saatlerinde yönetici Haldun Üstünel ile birlikte gelen Dos Santos'u yaklaşık 200 kadar sarı kırmızılı taraftar karşıladı. Tezahüratlarla sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, havalimanında izdihama neden oldu. Dos Santos'un, yaşanan izdiham nedeniyle zor anlar yaşadığı görüldü.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde yarın sabah sağlık kontrolünden geçecek olan Giovani Dos Santos'un, yarın basın önünde sözleşme imza imzalaması bekleniyor.

HALDUN ÜSTÜNEL: "ÖNEMLİ OLAN GALATASARAY"

Galatasaraylı taraftarların en büyük transfer olarak nitelendirdiği Haldun Üstünel, havaalanında şunları söyledi: "Galatasaray'a gönül verenlerin mutlu olması bizi oldukça fazla mutlu ediyor. Benim adım çok ön planda ama bir çok kişinin emeği var. Önemli olan tabii ki sonuç. İsimleri almak önemli değil, sonuç önemli. Kiralamak bizim için önemli. Sezon sonuna kadar bakacağız ve sonunda değerlendireceğiz. Bizim için her zaman önemli olan Galatasaray'dır.  

Yorumları Göster
Yorumları Gizle