GeriFutbol Dört pasla hedefe...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dört pasla hedefe...

1-Emre Çolak, 2-Melo, 3-Elmander, 4- Baros

Futbolda bazı istatistikler var, fazla topla oynama, kimileri 15 pas yapar ama netice yok, kimileri paralel pas kullanır, izleyenleri sıkar, kimileri al gülüm, ver gülüm yapar fazla topla oynadığı tespit ederler. Ama futbolun en güzelikaleye doğru dikey giden oyuncuyu ve pas kullanımınıdaha çok seviyor çünkü onlara heyecan ve zevk veriyor.

 

Haa Galatasaray bunu yaparkenaynı sahneleri Karabük yaşamadı mı, hem de nasıl. Onlarda hedefe iki pasla gitti, gitti amayapamadılar.

 

1- Mustafa

2- Shelton

 

Shelton vurdu amadirek olmazdedi.Yaboş kalan topa Cernat vurdu ama Muslerahayır geçit yok diyordu, çünkü oyunun daha birinci dakikasıdolmadan kendisine izin vermeyen yine Muslera’ydı.

 

Pekikalede devleşen Muslera'yı bu durumlara sokan kimler oldu, önce orta alan dün görevde değildi, olmayınca defansta olmazdı.Karabükspor oyuna20 dakika içindekazanma duygusundaydı.Futbolda şans var mıdır vardır.

 

Başka beceriksizlilikoda vardır, yetenek o da vardır ama futbolda af yoktur. Beklenmedik zamanda yedikleri goller oyun içinde bazı kişileri bozdu soyunma odasına bir eksikle gitti.

Galatasaray golleri atıyor ama bu maçta takım halinde bir oyun yoktu.

 

sahada bir Emre Çolak vardı topla al ,ver diyor,hem kanatta, hemorta alanda verkaçları,düşünmedenyapan bir beyne sahip. Karabükspor bir eksikle oynayıncahücum adamları, Elmander ve Baros boş alanlarda rahat pozisyonlar buldular çünkü çünkü Karabükspor defans alanları bir hayli geniş ve rahat yerlerdi.

 

Kim ne derse desin Galatasarayfarklı galibiyetinin eserini hazırlayan Muslera'dan başkası değil .

 

Bana göreönümüzdeki hafta bu futbolu oynarsa, Eskişehirspor, Galatasaray'a geç demez...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle