Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Dört ay sonra ‘ayrılacaklar’

  Hürriyet Haber
  03 Mayıs 2011 - 00:00Son Güncelleme : 02 Mayıs 2011 - 21:52

  Milyonların canlı izlediği Kraliyet düğünü bitse de yeni evli çift medyanın ilgi odağı olmaya devam ediyor.

  Cambridge Dükü William’la, Cambridge Düşesi Catherine’in balayı tatilinin ertelenmesine ilişkin “güvenlik korkusu nedeniyle bu karar alındı” yorumlarına, Kraliyet kaynaklarından yalanlama geldi. Yapılan açıklamada aslında balayının çoktan iptal edildiği belirtildi. Konuyla ilgili Sun Gazetesi’nin hazırladığı özel habere göre yeni evli çiftin balayına çıkmasına William’ın görevi engel oldu. Falkland Adaları’nda 2.5 aylık bir göreve gidecek olan arama kurtarma pilotu William, 4 ay sonra çiçeği burnunda karısından ayrılacak.
  Gelinliği bile 100 bin TL
  İngiliz medyasının üzerinde durduğu bir başka konu ise düğünün masrafları. Tüm dünyanın merakını cezbeden düğünün, kız tarafının ailesine de pahalıya patladığına ilişkin haberler büyük yankı uyandırdı. Yapılan haberlere göre, kızlarını Kraliyet ailesine gelin veren Middleton’lar 300 bin sterlin (yaklaşık 760 bin TL) kadar masraf yaptılar. Gelinlik için 40 bin sterlin (yaklaşık 100 bin TL), kız kardeşin elbisesi 20 bin sterlin, geceledikleri Goring Oteli için 100 bin sterlin ödeme yaptı.

  Evlilik sözleşmesi yok

  KATE ve William’ın evlenmeden önce evlilik anlaşması imzalayıp imzalamadığı da diğer bir tartışma konusu. Daily Mail Gazetesi, hazırladığı haberde çiftin nikah öncesi evlilik sözleşmesi imzalamadığını yazdı.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı