Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dopingimiz taraftar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Alın terimiz G.Saray kaptanı Bülent, son günlerde tartışılan doping konusu üzerine, başarılarına kimsenin gölge düşüremeyeceğini söyledi. Bülent, ‘‘2 yıldır şampiyonluğu dişimiz, tırnağımız, alın terimizle kazandık. Dopingle işimiz olmaz. Bize doping 12. adam taraftarımız. Bir de takım arkadaşlığımız’’ dedi.

Çalıştım kazandım Bir süre kulübede beklemek zorunda kalan Bülent, ‘‘Sabrettim, karamsarlığa düşmedim. Endişe de duymadım, çalıştım ve formamı kazandım. Verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Bunda da başarılı olmuşsam ne mutlu bana. Hepimiz G.Saray'ın başarısı için ter döküyoruz’’ diye konuştu.

Ciddiyim Kulübede bekleyen bir fubolcunun üzüleceğini belirten Bülent şunları söyledi: ‘‘Ben kulübede veya tribünde de olsam, işimi çok ciddiye alıyorum ve devamlı idman yapıyorum. Oynamadığım zamanlar da normal idmanların dışında ekstra antrenmanlar yaparak, oynayan arkadaşlarıma yetişmeye çalışıyorum.’’

Ah...Avrupa G.Saray'dan ayrılmayı hiç düşünmediğini belirten Bülent, ‘‘Ama içimde bir ukte kaldı. İtalya, İspanya veya Fransa'da iyi bir takımda oynamak isterdim, olmadı. Menejerlik sistemi Türkiye'de yerleştiğinde iddia ediyorum, en az 15-20 futbolcumuz Avrupa'da oynayacak’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler