« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dönüm maçı

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Hakan Şükür, derbi maçın kendileri için bir dönüm maçı olacağını belirterek, "3 puanı kendi hanemize yazdırıp, rakibimizle oluşan 5 puanlık farkı kapayacağız. Galatasaray bunu başarabilecek güçte ve de büyüklükte'' dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"DÖNÜM MAÇI DİYEBİLİRİZ"

İnternetteki resmi web sitesi ''www.hakan-sukur.com''da dev maç öncesi açıklamalrda bulunan yıldız futbolcu maçın sonucunu herkesin merakla beklediğini kaydederek, ''Bu maçın öneminin farkındayız. Galipgelmek için de elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bizim adımıza bir anlamda dönüm maçı diyebiliriz. 3 puanı kendi hanemize yazdırıp, rakibimizle oluşan 5 puanlık farkı kapayacağız. Alnımızın akıyla çıkmamamız için hiçbir neden yok. Galatasaray bunu başarabilecek güçteve de büyüklükte'' dedi.

"HAYATİ MAÇ"

Derbi maç öncesi herhangi bir takımın favori gösterilmesinin yanlış olduğunu söyleyen Hakan, ''Beşiktaş ile hayati bir maça çıkacağız. Şu anki duruma bakılırsakağıt üzerinde Beşiktaş favori gözüküyor. Anketler ve istatistikler de bu yönde. Gerçekten de Beşiktaş çok başarılı ve istikrarlı. Oldukça güçlüler. Çok kaliteli futbolculara sahipler. Ancak unutulmaması gereken bir şey var ki, bu tip derbilerde favori olmaz. Son gün, son dakika, hatta maç içinde bile her an, her şey değişebilir.''  diye konuştu.

HEDEF YENİ REKORLAR

Samsunspor maçında attığı 200. gole de değinen Hakan, ''Sanırım yurtdışında geçirdiğim süre olmasaydı, bugün 300. golümü kutluyor ve bu golle ilgili yorum yapıyor olabilirdim. 200'ler kulübüne girmek benim için onur verici. Umarım Türkiye liglerinin en fazla gol atan futbolcusu unvnını da önümüzdeki dönemde elime geçirebilirim'' dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler