Ege Haberleri

  Dönem sonu piknik buluşması

  İZMİR (DHA)
  27.07.2012 - 15:20 | Son Güncelleme:

  Konak Belediyesi'nin yüzlerce kursiyeri yılsonu pikniğinde buluştu. Semt ve kültür merkezlerinde çeşitli kurslara katılan 7'den 70'e yüzlerce kursiyer aileleri ile birlikte katıldıkları Meles Çayı Deltası'ndaki piknik alanında günün keyfini çıkardı.

  İkramlı ve eğlenceli etkinlikte Konak Belediyesi'nin Türk Sanat Müziği Korosu Şef Servet Önder yönetiminde en güzel şarkıları piknik alanını dolduran konuklar için seslendirdi. Yüzleri boyanan çocuklar ise animasyon gösterilerine eşlik ederek, ip atlayarak, top oynayarak unutulmaz bir gün geçirdi.
  Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın da katıldığı piknikte ikramlar yapıldı. Doyasıya mangal keyfini yaşayan katılımcılara köfte, pilav, pizza, ayran, çay, meşrubat ikramları yapıldı. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, dostluk ve sevgi mesajları vererek, “Bu hayatın tadını sevgi, dostluk, barış içinde çıkaralım. Bu dünyada olan bu dünyada kalır. Yılın yorgunluğunu hep birlikte dostluk içinde atalım istedik. Pikniğin keyfini çıkarın. Hepinize mutluluklar, sağlıklar diliyorum” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı