GeriSpor Dön-me-ye-ce-ğim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dön-me-ye-ce-ğim

K.Mobellalı Serdar'ın takasla alınmasına aracılık etmesi, ‘‘dönüş hazırlığı’’ olarak yorumlanan Zorlu, transferde aktif rol oynamadığını belirterek, ‘‘Beni çok üzüp, hevesimi kırdılar’’ dedi.

GEMİLERİ YAKTI

Altay'da 12 Eylül'deki kongre öncesi Esin Özgener'in camiadan 600 milyar toplamak için yaptığı girişimlerden somut sonuç çıkmazken, gözler Nafiz Zorlu'ya çevrildi. K.Mobella'dan Serdar'ın takasla alınmasına yardımcı olması, ‘‘dönüş hazırlığı’’ şeklinde yorumlanan Nafiz Zorlu, ‘‘Beni çok üzüp, hevesimi kırdılar. Artık fedakarlık yapmayı düşünmüyorum’’ dedi.

PERSPEKTİF

Serdar'ın transferinde aktif rol oynamadığını belirten Zorlu, ‘‘Murathan ve Serkan Özbalta'nın menajeri Mustafa Üçüncü aradı, ben de Behiç Funda'yla görüşmesini istedim. Babama da bilgi verdim’’ diye konuştu. Gelişmelere umutsuz bakmadığını, çözümün bu yıla dönük olmasına üzüldüğünü vurgulayan Zorlu, konuya daha geniş bir perspektiften bakılması gerektiğini savundu.

İKİ ÇÖZÜM YOLU

Zorlu, ‘‘600 milyar toplanamazsa ne olacak?’’ sorusuna şöyle cevap verdi: ‘‘Esin Bey'in öncülüğünde ne kadar para sağlanırsa, kurulacak yönetime verilir. Yönetime girecek kişiler ve babam da katkıda bulunur. Bir başka yol ise oyuncu satılması. Birkaç futbolcu bonservisiyle veya kiralık verilerek kaynak yaratılır, kalanlarla da hedefe ulaşılmaya çalışılır.’’

Serdar takası çıkmaza girdi

ALTAY'ın Mobellaspor'dan takas yoluyla almaya çalıştığı santrfor Serdar'ın transferi çıkmaza girdi. Karşıyaka'da futbola başlayıp, daha sonra Aydın, Erzurum, Eskişehir, Diyarbakır formalarını da giyen Serdar, Altay'ın 40 milyarlık teklifini kabul ederken, Serkan Özbalta ve Murathan'ın Menajeri Mustafa Üçüncü, ‘‘Mobellasporlu yöneticilerin önerdiği rakamlar çok komik. Bu şartlarda anlaşmamız mümkün değil’’ dedi. Bugün İzmir'e gelmeye hazırlanan Serdar, şok gelişmeyle sarsıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle