« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Domuz gribisin yaklaşma!

Fenerbahçe yarın deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağı derbi maçın hazırlıklarına dün sabah yaptığı antrenmanla devam ederken güne Roberto Carlos’un domuz gribi korkusu damgasını vurdu.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME
Yaklaşık 10 gündür grip oldukları için tedbir amacıyla Daum tarafından takımla birlikte antrenmanlara çıkartılmayan Uğur Boral ve Selçuk Şahin dün ilk kez takımla birlikte çalışmalara başlayınca Roberto Carlos’u bir korku aldı.

Uğur ve Selçuk’un yanına yaklaşmasını istemeyen sambacı, eşofmanıyla ağzını ve burnunu kapatarak önlem almaya çalışması gülüşmelere neden oldu. Carlos’un korktuğunu gören ikili takım arkadaşlarına gizlice yaklaşarak öksürme taklidi yaparak onun daha çok tedirgin olmasına neden oldu. Bu durum takımda günün esprisi oldu.

Güiza, döner dönmez çalıştı

FENERBAHÇE’nin İspanyol futbolcusu Daniel Güiza, dün İstanbul’a döndü ve akşam özel antrenmana tabi tutuldu. Milli takımından dün döndüğü için sabah antrenmanında yer alamayan sarı lacivertli oyuncu, İstanbul’a gelir gelmez Beşiktaş maçının hazırlıklarına başladı. Antrenör Ayhan Tumani ile birlikte, akşam Can Bartu Tesisleri’nde yenilenme antrenmanı yapan Güiza, bir saat süreyle çalıştı.

Bunları da Beğenebilirsiniz