Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Domino

SEVGİLİ Hürriyet okurları, herhalde içinizde domino oyununu bilmeyen yoktur. Eğer taşları düzgün yerleştirir ve daha sonra buna göre hamle yaparsanız, tüm taşları devirir ve oyunu kazanırsınız. Ama araya bir yanlış diziliş sıralarsanız, ne yaparsanız yapın oyunu kazanamayıp, hüsrana uğrarsınız.

Geçen yıl tüm zorluklara karşın Galatasaray da A’dan Z’ye tüm taşlar yerine oturmuş vaziyette idi ve sonunda başarı geldi. Bu yıl bakıyoruz arada taşlarla oynayan kişiler mevcut. Seyirci ve taraftar sadece ve sadece teknik kadro ve sporcuları sorumlu tutuyor. Ancak bakın yine de Galatasaray futbolu en iyi oynayan kulüplerimizden birisi. Ancak devamlılık mevcut değil. Bunu tüm maça yayamıyorlar. Sorun belli, herkes kendisine göre taşı yontuyor. Ancak uyum nasıl bozuldu bakan yok. Eğer herkes kendi işini bilir, taşlar yerine doğru konulabilirse, o zaman bu oyunda ben de varım diyebilirsin.

NOT: Üçüncü çocuğu dünyaya gelen Hakan Şükür’ü kutlarım.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI