Gündem Haberleri

  Dolmuşçular yolcularla kavga etti: 1 yaralı

  ZONGULDAK, (DHA)
  06.01.2011 - 10:35 | Son Güncelleme:

  ZONGULDAK’ta dolmuş şoförü 21 yaşındaki Gökhan Canbir, aracında yüksek sesle konuşmalarına tepki gösterdiği 3 yolcu ile kavga etti. 2 dolmuş şoförü arkadaşının da karıştığı kavgada Gökhan Canbir, bıçaklanarak yaralandı.

  Olay, dün akşam meydana geldi. Canbir, yolculardan Resul Yazıcı, kuzeni Muhammet Kerim Yazıcı ve Muhittin Aydın’a, aralarında yüksek sesle konuşarak diğer yolcuları rahatsız etmeleri nedeniyle "Aile biniyor. Niye bağırıyorsunuz?" diyerek tepki gösterdi. Canbir ile 3 kişi arasındaki gerginlik, 3 arkadaşın Damacana mevkiinde dolmuştan inmeleri sırasında tartışmaya dönüştü.

  Canbir’in aynı hatta çalışan ve o sırada arkasında duran dolmuşçu arkadaşları 22 yaşındaki Kerim Kaplan ve 28 yaşındaki Murat Çebi’nin de müdahalesiyle tartışma kavgaya dönüştü. Gökhan Canbir, göğsüne aldığı bıçak darbesiyle yaralandı. Canbir, olay yerine gelen polis ekibi tarafından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ayakta yapılan tedavisinin ardından taburcu edilen Canbir ile kavgaya karışan diğer 5 kişi gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı