ORDU HABERLERİ

Dolmuş şoförlerinden terör saldırılarına tepki

AA / Sefa Eyi
25.02.2016 - 12:23Son Güncelleme :

- Fatsa'da bir grup dolmuş şoförü, minibüslerine Türk bayrağı ve siyah kurdele astı

AA / Sefa Eyi

ORDU (AA) - Fatsa ilçesinde bir grup dolmuş şoförü, yaşanan terör saldırılarına tepki gösterdi.

Fatsa SS16 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Necati Efe, gazetecilere yaptığı açıklamada, teröre tepki göstermek amacıyla dolmuşlara Türk bayrağı ve siyah kurdele astıklarını söyledi.

Polis ve askerlerin şehit olmasının kendilerini derinden üzdüğünü ifade eden Efe, "Ülkemizde son zamanlarda hain terör örgütü kanlı eylemler yaparak vatanımızın güvenliğini sağlayan polis ve askerimizi şehit ediyor. Her gün televizyonlarda saldırı haberleri ve şehit haberleri görüyoruz. Bunlar bizi derinden üzüyor ve yaralıyor. Her gün şehit haberi aldıkça içimizdeki ateş gün geçtikçe daha da büyüyor. Bizler de gerçekleştirilen bu saldırıyı kendimizce protesto etmek amacıyla dolmuşlarımıza Türk bayrağı ve siyah kurdele astık" dedi.

Efe, terör son bulana kadar Türk bayraklarını araçlarından çıkarmak istemediklerini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Dolmuş şoförlerinden terör saldırılarına tepki hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 12 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dolmuş şoförlerinden terör saldırılarına tepki haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı