Gündem Haberleri

  DOL’dan stratejik anlaşma

  Hürriyet İnternet
  20.02.2006 - 10:27 | Son Güncelleme:

  Doğan Online, Türkiye’deki kullanıcılara birçok yeni İnternet servisi sunmak üzere, mail2web.com ile stratejik bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşma çerçevesinde, kullanıcılar bedava hızlı e-posta servisi, alan adı servisi ve bedava blog gibi hizmetleri, Doğan Online aracılığı ve mail2web.com desteğiyle alacaklar.

  Türk bilişim dünyasının öncü kuruluşlarından Doğan Online, yeni İnternet hizmetleri sunmak üzere mail2web.com ile anlaşma imzaladı. Geçtiğimiz günlerde Microsoft ile yeni Türkçe İnternet servisleri için el sıkışan Doğan Online, yine Microsoft teknolojilerinin kullanılacağı birçok yeni servisi bundan böyle mail2web.com ortaklığı ile sunacak.

   

  Doğan Online ile mail2web.com’un stratejik işbirliği sayesinde, kullanıcılar bedava hızlı e-posta servisi, web sitesi barındırma hizmetleri, alan adı tescili, uluslararası dolaşım İnternet bağlantı hizmetleri, çoklu ortam destekli bedava blog hizmetleri ve sanal ofis hizmetleri alacak.

   

  Anlaşmanın ardından bir açıklama yapan Doğan Online İcra Kurulu Başkanı Orhan Göksal, “Microsoft ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda, Microsoft teknolojilerini çok iyi kullanabilen ve uluslararası alanda çok geniş tecrübesi olan mail2web.com şirketiyle çalışmayı tercih ettik. Bu stratejik işbirliğinin son derece verimli sonuçlar yaratacağından eminiz,” dedi.

   

  mail2web.com Yönetim Kurulu Başkanı Tony Yustein da düşüncelerini şöyle ifade etti: “mail2web.com'un uluslararası genişleme planları içerisinde Türkiye'nin çok büyük bir potansiyel olarak önemli bir yeri olduğunu düşünüyoruz. Türkiye'nin en modern ve en hızlı büyüyen İnternet servis grubu olan Doğan Online'ı, Türkiye pazarına girmek için en doğru ve en hızlı yol olarak gördük.”

   

  Doğan Online ve mail2web.com yetkilileri çok yakın bir zamanda bu yeni servislerin Türk kullanıcılarına sunulacağını belirttiler. Doğan Online ve mail2web.com, bu işbirliği sayesinde Türkiye İnternet pazarının %50'sinden fazlasına erişmeyi hedefliyor.

   

  mail2web.com hakkında

   

  İnternet erişiminden e-posta adreslerine ve bloglara kadar birçok alanda bireysel ve kurumsal servisler sunan mail2web.com, halen 220 ülkede, 21 dilde, 14 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. Şirketin hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi, www.mail2web.com adresinden alınabiliyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı