« Hürriyet.com.tr

Dokun, öp, beğenirsen eve götür

Fransız arkadaşlık ve partner bulma sitesi AdopteUnMec, hayatının erkeğini arayan kadınlar için 10 günlük bir uygulama başlattı.

Hürriyet Haber
X

Kadınlar sitede sanal bilgilerini gördükleri site üyesi erkekleri isterlerse canlı olarak da görebilecek, dileyen marketten mal alır gibi beğendiği erkeği alıp eve götürecek.

 

İlk bakışta bir fuhuş pazarlaması ya da erkeği bir mal gibi gösteren bu uygulama sanıldığı kadar tepki çekmedi. Fransızlar, olay insan sömürüsü de olsa uygulamaya biraz da mizahi yönden bakarak bunun iyi bir ürün tanıtım yöntemi olduğu konusunda birleşti. Fakat uygulamanın tam tersi cinsiyetlerle yapılması durumundaki tepkiyi kimsenin göğüsleyemeceği fikrinde birleşiliyor.

 

ÖPÜŞME SERBEST

 

Profilini internette gördükleri erkeklerin ilk buluşmada umduğu gibi çıkmamasından korkan kadınlar bu mağazada Barbie bebek kutusu benzeri telefon kulübelerinde bekleyen erkekleri gözleri ile görebilecek. Dileyen kadınlar kulübe içine girip erkeklerle biraz sohbet de edebilecek hatta küçük öpüşmelere de izin veriliyor.

 

MARKETTEN ÜRÜN SEÇER GİBİSİNİZ

 

Erkekler kendilerine Mr.Rocker, Maceracı, Bay Kaslı, Kıvırcık, Esprili, Salon Erkeği, Centilmen gibi rumuzlar vererek cam kulübedeki yerlerini alıyor. Sergiye gelemeyen erkekler fotoğraflı katalog bilgilerini bırakıyor, talep olduğunda belirtilen saatte kadınlarla buluşmak için mağazaya geliyor. Fransa’nın en geniş partner bulma sitesi olan AdopteUnMec aylık 300 milyon ziyaretçiye sahip.

 

 

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Safran tadında bir rota
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İşte yılbaşının en sıcak rotaları
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Hindistan'ın gizemli halkı! Öyle bir hayatları var ki...
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Kendinizi zengin hissedeceksiniz! 'Türk Lirası'nın değerli olduğu ülkeler...
GezginGezgin
Film seti tadında seyahat! Sonbaharın en gözde adresi...
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Sonbaharın en güzel şehir parkları! Listede Türkiye’den öyle bir yer var ki…