Doktorlar Münir Özkul'un son durumunu açıkladı

22 Aralık 2011 - 00:00Son Güncelleme : 22 Aralık 2011 - 09:39

Münir Özkul’un eşi Umman Özkul " Münir Özkul öldü" haberlerini çıkartanlara ateş püskürdü.

BİR SÜRE DAHA YOĞUN BAKIMDA TUTULACAK      

Geçtiğimiz pazar akşamı solunum yetmezliği nedeniyle Bahçelievlerde bulunan Medical Park Hastanesi'ne kaldırılan Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Münir Özkul'un doktoru bir basın açıklaması yaptı.

Münir Özkul'un KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) denilen akciğer hastalığı nedeniyle hastaneye geldiği belirten doktoru Doğruer, "Durumu ağırlaşınca yağun bakıma alındı. Tedavisi devam ediyor. Şu an solunum cihazından destek sürmekte. Durumu stabil seyrediyor. Umarız kısa zamanda daha öncede olduğu gibi yoğun bakımdan çıkışını sağlayacağız. Yoğun bakımdaki süreçler bazen planlanandan farklı seyredebiliyor. Umarız o seyirler olmayacak ve her şey planladığımız gibi bir hafta, 10 gün içinde taburculu muhtemeldir diye düşünüyoruz" dedi. 

Sanatçının eşi Umman Özkul ise sanatçının yaşama çok bağlı olduğunu ve mücadeleyi bırakmayacağını belirterek, "Münir'de akciğer rahatsızlığı var. Zaman zaman destek almak zorunda çünkü evde verdiğimiz oksijen bir süre sonra yetmeyebiliyor. Zaman zaman biz hastaneye gitmek zorundayız, doktorunda bakım almak zorundayız. Aksi taktire Münir tolera etmeyebilir bir takım şeyleri. Rutin bir durum. Bunun için geliyoruz hastaneye. Zaman zaman ilaç tedavisi alması gerekebilir, 2 ayda bir, 3 ayda bir... Şimdi öyle bir zaman geldi. Münir Özkul herkesin sevdiği bir insan. Sizlerden dualarınızı esirgememenizi rica ediyoruz" diye konuştu.

ALLAH ONUN SEVDİĞİNİ ALSIN          

Umman Özkul, gece boyunca yüze yakın telefon aldığını belirterek ''Korkudan ödüm patladı, apar topar hastaneye geldim. Bu haberi kim çıkarttıysa Allah onun en sevdiğini alsın! Münir’in ölmesini isteyenler var galiba bu kaçıncı kez oluyor, kim neden bizim üzerimizden prim yapmaya çalışıyor?''Yataktan fırladığım gibi geldim. Münir’den bu kadar mı sıkıldınız? Onu sevmiyor musunuz? Böyle şeylere ne olur bizi alet etmeyin" dedi.(ayakligazete.com)

MÜNİR ÖZKUL'UN EŞİ İSYAN ETTİ WEB TV

MÜNİR ÖZKUL KİMDİR (FOTO-ANALİZ)

DAHA ÖNCE HASTANEDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ / WEB TV

MAHMUT HOCA'DAN HAYAT DERSİ/ WEB TV 

MÜNİR ÖZKUL'UN UNUTULMAZ SAHNESİ / WEB TV          

        

                

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 107 Yorum }
 • Sibel Andız 22.12.2011 09:18:58
  Bu ne biçim bir bedduadır öyle bir sanatçının böyle düşüncesizce konuşan bir eşinin olması üzücü. madem çok merak ediyorsun yüze yakın telefon almayı bekleyeceğine git hastanede kocanın yanında ol. arayanlardan haber alacağına, arayanlara emin bir şekilde kendisi cevap versin.Münür beye Acil şifalar
 • Hüseyin Aydogan 22.12.2011 01:41:07
  Sen Türkiyenin bas tacisin.Her filimin gercek bir hayat öyküsü,kisilik oyunculuk kusursuzsun Allah yüzüne baksin,tez zamanda iyiles ,Ölümü sana asla yakistirmam.Sen bulunmaz bir sanatcisin öpüyorum yanaklarindan.
 • İbrahim UZUN 22.12.2011 00:32:28
  münir özkula allahtan şifa diliyorum.inşallah geçen sefer gibi yine sağlığına kavuşur.
 • Arzu Gündogdu 21.12.2011 23:46:06
  Allah sifalar versin sevgili Münir Özkula.Esinin bedduasina gelince o kadincagizia kiimse bunu cok görmesin. Gecenin bir vakti kocasi icin öldü dedikodusu cikaranlar bence bu bedduayi edenden daha terbiyesiz.Ayiptir günahtir adamcagiz daha yasiyor........
 • ali ihsan çakır 21.12.2011 21:34:25
  özkul için dua edecektim. eşinin 'bu haberi çıkaran kimse Allah onun sevdiğini alsın' yazısını görünce vazgeçtim. o ne biçim laf öyle, düşmana söylenmez.
 • yildiz akalin 21.12.2011 20:09:31
  HABER YAPACAĞIM DİYE HABERİ DOĞRULATMADAN İNSANLARI ALDATAN, ONLARIN ACILARINI HİÇE SAYAN KİM İSE BULUNUP HESABI SORULMALIDIR. BU SÖZDE GAZETECİLER VEYA HABERCİLER AÇIKLANMALI VE GAZETİLİK ETİĞİ ÖĞRETİLMELİDİR.
Sayfa Başı
Haberlerfenerbahçe maçı saat kaçtabeşiktaş maçı saat kaçtareal madridbarcelonael clasicoispanyaAltının gram fiyatı