Ege Haberleri

EGE

  Doktor anjiyoda öldü

  Coşkun YAMAN / BALIKESİR, (DHA)
  22.07.2012 - 12:34 | Son Güncelleme: 22.07.2012 - 12:34

  Balıkesirli doktor Kemal Dönmez, anjiyo yaptırmak için gittiği İzmir’de yaşamı yitirdi.


  Balıkesir’in tanınmış simalarından CHP’nin eski belediye meclis üyesi, emekli eğitimci İsmail Dönmez’in oğlu olan 51 yaşındaki Kemal Dönmez’in beklenmedik ölümü kentte büyük üzüntü yarattı.
  Atköy Sağlık Ocağı’nda Aile Hekimi olarak görev yapan Kemal Dönmez, göğüs ağrısı şikayeti ile Balıkesir Devlet Hastanesi'ne gitti. Buradaki gerekli tetkiklerin ardından İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen Dönmez, dün hastanede anjiyoya alındı. Dönmez, anjiyo yapılırken akciğerden kalbe giden damar pıhtı atınca hayatını kaybetti.
  Evli ve iki kız çocuk babası Kemal Dönmez'in cenazesi bugün Balıkesir Zağnospaşa Camisi'nde kılınan namaz sonrası Başçeşme Mezarlığı’nda toprağa verildi. İsmail Dönmez yakınlarıyla birlikte oğlunu son yolculuğuna uğurladı.
  Cenazeye MHP'li Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özenç, Balıkesir’in AK Partili eski Belediye Başkanı Sabri Uğur, CHP Balıkesir İl Başkanı Muzaffer Mavuk, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Balıkesir Şube Başkanı Necati Bilgetürk, akrabaları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı