Gündem Haberleri

  Doğuma gelen 'Baron' yakalandı

  Fırat ALKAÇ/İSTANBUL
  23.08.2017 - 09:40 | Son Güncelleme:

  Silivri’de genç kızları ve çocukları kurye olarak kullanan uyuşturucu çetesi, “Baron” lakaplı lideri doğum yapan eşini hastanede ziyarete gidince çökertildi.

  Silivri’de dikkati çekmemek için genç ve güzel kadınlar ile çocuklara uyuşturucu sattıran çeteyi takibe alan İstanbul Jandarma Komutanlığı ekipleri, kimseyle yüz yüze temas kurmayan ve açık kimliği belli olmayan “Baron” lakaplı çete liderini yakalamak için iki ay boyunca çalışma yürüttü.

  Doğuma gelen Baron yakalandıÇete liderinin eşinin doğum yapacağı bilgisini alan Jandarma, hastane kapısında hasta bekler gibi bekledi. Hastaneye eşini görmeye gelen örgüt liderinin kimliği burada tespit edildi ve operasyon için düğmeye basıldı.

  Doğuma gelen Baron yakalandı

  YEDİ ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

  Gerçekleştirilen geniş kapsamlı operasyon ile aralarında örgüt liderinin de bulunduğu 15 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda satışa hazırlanmış paketler halinde taş kokain ve dört kilogram esrar ile çok sayıda silah ele geçirildi. Silivri Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla gözaltına alınan ve sorgulamalarının ardından adli makamlara sevk edilen 15 şüpheli şahıstan yedisi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Doğuma gelen Baron yakalandı

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı