ORDU HABERLERİ

Doğum günlerini dört yılda bir kutlayacaklar

AA / Eyüp Elevülü
29.02.2016 - 21:22Son Güncelleme :

- Ünye'de dünyaya gelen bebekler, ailelerine 3. kez evlat sevgisi yaşattı

AA / Eyüp Elevülü

ORDU (AA) - Ünye ilçesinde dünyaya gelen iki bebek, 29 Şubat’ın takvimde dört yılda bir yer alması dolayısıyla doğum günlerini dört yıl sonra kutlayabilecek.

Hakalmaz ve Bilgin aileleri, 29 Şubat'ta dünyaya gözlerini açan bebekleriyle 3. kez evlat sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Oya ve Erol Hakalmaz çiftinin henüz isim vermedikleri kız bebekleri, 3 kilo 250 gram ağırlığında yaşama "merhaba" dedi.

Anne Hakalmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üçüncü kez kucağına aldığı kızının sağlıklı şekilde dünyaya geldiğini belirterek, "İki kızımın ardından bir kızımız daha oldu. Allah herkese nasip etsin. Doktorumuz bugüne, yani 29 Şubat'a gün verdi. Bebeğim de ben de sağlıklıyız, çok mutluyum" diye konuştu.

Duygu ve Mehmet Bilgin çifti de üçüncü kez erkek evlatları dünyaya geldi.

Anne Duygu Bilgin, bebeklerinin ismini henüz netleştiremediklerini ve oğlunun arklı bir günde doğduğunu anlatarak, "Doğum gününü ya bir gün sonra ya da bir gün önce kutlarız. 4 sene de bir 29 Şubat denk geldiği için özel bir gün olacak" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Doğum günlerini dört yılda bir kutlayacaklar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 21 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğum günlerini dört yılda bir kutlayacaklar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı