ÇANKIRI HABERLERİ

Doğum günlerini 4 yıl sonra kutlayacaklar

AA / Özgür Alantor
29.02.2016 - 17:37Son Güncelleme :
AA / Özgür Alantor

ÇANKIRI (AA) - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hüseyin İlhan Arslanpençe, hastahanelerinde 3 bebeğin dünyaya geldiğini söyledi.

Özel bir hastanenin kadın doğum uzmanlarından Arslanpençe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, doğum ünitelerinde 2 sabah 1 de öğleden sonra olmak üzere 3 bebek dünyaya geldiğini ifade etti.

Arslanpençe, 29 Şubat'ın 4 yılda bir geldiğini hatırlatarak, "29 Şubat'ın özelliği artık yıl olması yani 4 yılda bir olan bir gün. Bugün doğan bebekler doğum günlerini 4 yılda 1 kutlayabilecekler" dedi.

Hastanelerinde doğum yapan annelerin mutlu olduğunu ifade eden Arslanpençe, "Anneleri de mutlu, biz de mutluyuz. O bebekler de özel bebekler, ben o gözle bakıyorum" şeklinde konuştu.

Öte yandan Mehmet Yılmaz (32) ve Sümeyra Yılmaz (24) çiftinin dünyaya gelen bebekleri ailesi tarafından mutlulukla karşılandı.

Yılmaz çifti çocukları sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiği için sevinçli olduklarını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çankırı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çankırı ilinden Doğum günlerini 4 yıl sonra kutlayacaklar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 17 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğum günlerini 4 yıl sonra kutlayacaklar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı