ÇANAKKALE HABERLERİ

Doğtaş Lojistik Müdürü Hasan Öner Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

IHA
26.10.2015 - 17:16Son Güncelleme :

DOĞTAŞ LOJİSTİK MÜDÜRÜ HASAN ÖNER, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

IHA

DOĞTAŞ Lojistik Müdürü Hasan Öner, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dış Ticaret Ve Lojistik Bölümü yüksek lisans öğrencileri ile buluştu.
Doç. Dr. Dilek Dönmez Polat’ın ‘Dış Ticarette Lojistik’ dersine konuk olan Hasan Önder, lojistik dünyası ve mobilya sektörü ile ilgili sunumunu öğrencilerle paylaştı. Türkiye’de lojistik sektörünün giderek önem kazanacağından bahseden Önder, lojistikte kritik başarı faktörleri, lojistik sektöründe rekabet stratejileri vb. konularında bilgiler verdi. Sosyal Bilimler Enstitüsü toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada öğrenciler lojistik sektörü ile ilgili merak ettikleri soruları sorma ve DOĞTAŞ’ı daha yakından tanıma fırsatı buldular. Etkinlik, öğrencilerin Hasan Önder’e hediye sunumu ile sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Doğtaş Lojistik Müdürü Hasan Öner Üniversite Öğrencileriyle Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğtaş Lojistik Müdürü Hasan Öner Üniversite Öğrencileriyle Buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı