« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Doğru yolda ilerliyoruz

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, sezon başında planladıkları yolda ilerlediklerini, amaçlarının ilk devreyi lider kapatmak olduğunu ve bunu da başardıklarını söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Özdemir, maçtan önce kendilerine misafirperverlik gösteren Trabzonsporlu  yöneticilere teşekkür ederek, her iki takım taraftarlarının da centilmen bir  şekilde maçı izlediklerini belirtti.

Ligde ilk devreyi lider bitirdikleri için mutlu olduklarını ifade eden  Özdemir, “Trabzon bizim için önemli bir deplasmandı. Trabzonspor iyi bir ekip ve  teknik direktör değişikliği nedeniyle bizim için maçın zor geçeceğini biliyorduk.  Buradan galibiyet alarak ilk yarıyı lider olarak bitirdiğimiz için mutluyuz”  dedi.
Performanslarını artırarak ligi şampiyon olarak bitirmek istediklerini  ifade eden Özdemir, transfer konusundaki sorulara ise, “Şu anda transfer  konuşmamızın zamanı değil. Maçtan dolayı sevinç yaşıyoruz. Tabii ki bunu yetkili  arkadaşlarımız konuşacaklar” cevabını verdi.

Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın sağlık durumunun gayet iyi  olduğunu anlatan Özdemir, “Başkanımız gayet iyi. Onun da bir sağlık kontrolü  vardı ve kendi sitemizden bununla ilgili bir açıklama yaptık. Kendisi cezalı  olduğu için Trabzon maçını izleyemeyecekti ve onun için buraya gelmedi” diye  konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz