"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Doğru ve akıcı iletişim

Ay ve Neptün arasında oluşan uyumsuz açı, kararsızlık ve belirsizlik duygularını çoğaltsa da, Merkür ve Venüs uyumu birbirimizi daha iyi anlamamıza ve doğru iletişim kurmamıza yardım edecektir.

Aynı zamanda devam eden olumlu etkiler nedeniyle, aniden ortaya çıkan davetler, teklifler veya fırsatlar, alışıldık düzenin veya rutinin değişmesi anlamına gelse de, en iyi şekilde değerlendirilmeli ve devamında açabilecekleri yollar ve şanslar unutulmamalı.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ   21 Mart-19 Nisan
Belli anlaşmalar esnasında başarı sağlamak için zarif bir profil çizmenizde fayda var. Yatırımlarınızın üzerine gitmeniz istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir.

BOĞA   20 Nisan-20 Mayıs
İyi yapılmış bir planınızın zamanlamasında sürpriz değişiklikler olabilir. Olaya olumlu yaklaşmanız sonunu da olumlu etkileyecektir. Duygularınızı paylaşmalısınız. 

İKİZLER   21 Mayıs-21 Haziran
Üç gün içinde ortaya çıkabilecek bilgiler bazı şeylerin aydınlanmasını sağlayabilir. Bazı şeyleri doğru şekilde ele almak, yüzeysel şekilde üzerinden geçmekten daha faydalı olabilir.

YENGEÇ   22 Haziran-22 Temmuz
Dürtüleriniz, tutkularınız ve istikrarınız bazı kişileri etkilemenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve katılımcı olmanız yeni olasılıkları fark etmenizi sağlayabilir.

ASLAN   23 Temmuz-22 Ağustos
Fikirlerinizi kendinize saklamalısınız. Evde yapacağınız değişiklikler yeni başlangıçların kapısını açabilir. Ancak, başarı elde etmek için düşünceli ve zarif olmanız gerekiyor.

BAŞAK   23 Ağustos-22 Eylül
Alışılmadık bağlantılar veya bilgiler hayatı farklı algılamanıza neden olabilir. Hislerinizi veya belli bir amacınızla ilgili düşüncelerinizi paylaşmanız çözüm üretmenizi sağlayabilir.

TERAZİ   23 Eylül-22 Ekim
İşlerinize karışan, başarınızı sahiplenen veya engellemeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Burcunuzun sempatikliğini kullanmanız ilerlemenize yardım edecektir.

AKREP   23 Ekim-21 Kasım
Kelimelerinizi dikkatle seçin. Eleştiri veya şikayetleriniz sonrasında karşı tarafı sakinleştirmek uzun zaman alabilir. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

YAY   22 Kasım-21 Aralık
Her zaman yüzde yüz haklı olmayabilirsiniz. İsteklerinizi elde etmek için savaşmalısınız, ama abartmamanızda fayda var. Aşırılıklar sorunlara neden olabilir.

OĞLAK   22 Aral›k-19 Ocak
Meslektaşlarınızla fazla zaman geçirmeniz iş hayatınızla bağlantılı projelerinizde zıt görüşlerle karşılaşmanıza neden olabilir. İlişkilerinizde ani tepkiler vermemelisiniz.

KOVA   20 Ocak-18 Şubat
Yeni fırsatların farkına varmalısınız. Mevcut durumunuzu ilgilendiren bir problem özgün şekilde ele alınmalı ve işleme konulmalı. Yer değişikliği gerekebilir.

BALIK   19 Şubat- 20 Mart
Yaptığınız her işte küçük adımlar atmaya önem vermeniz gereken bir gün. Yeteneklerinizi en iyi şekilde değerlendirip en azıyla en fazlasını elde etmeye çalışmalısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI