GeriFutbol Doğru şeyler yapacağız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğru şeyler yapacağız

Doğru şeyler yapacağız
refid:15100473 ilişkili resim dosyası

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, transfer çalışmalarıyla ilgili, “Şu ana kadar transferlerimizi nasıl sessiz ve derinden gerçekleştirdiysek bundan sonrakileri de aynı şekilde yapacağız” dedi.

Yazıcı, bu sezon Şampiyonlar Ligi, Turkcell Süper Lig ve Türkiye Kupası olmak üzere 3 kulvarda mücadele edeceklerini, bu doğrultuda takıma katkı koyacak oyuncuları kadrolarına dahil etmek için yoğun bir çalışma içinde olduklarını söyledi.

Göreve geldiklerinden bugüne kadar gerçekleştirdikleri icraatların hiçbirini reklam amaçlı yapmadıklarının altını çizen Yazıcı, “Biz yaptıklarımızın bilincindeyiz. Bunun karşılığını da bu sene gördük. Tek bildiğimiz bu yıl işimiz daha zor. Bizler de bu zorluğun üstesinden gelmek için yoğun bir çaba harcıyoruz” diye konuştu.
Yazıcı, transferde imza atılmadan hiçbir oyuncunun ismini açıklamadıklarını ve bundan sonra da açıklamayacaklarını belirterek, şöyle devam etti:
“Öncelikle şunu söylemeliyim; Bursaspor için gereken neyse yapılıyor. Anlaşmaya vardığımız oyuncuları ancak imza aşamasında kamuoyuyla paylaşıyoruz. Biz yalan yanlış haberlerle gazete sütunlarında yer almak istemiyoruz. Mühim olan doğruyu yapmak. Kadromuza dahil ettiğimiz Vederson ve Insua da doğru transferler. Şu ana kadar transferlerimizi nasıl sessiz ve derinden gerçekleştirdiysek bundan sonrakileri de aynı şekilde yapacağız. Transfer etmek istediğimiz oyuncunun ismini açıklamak ve bunu basına sızdırmak kadar yanlış bir şey olamaz. İmzayı attırır, açıklamayı da yaparız. Herkes müsterih olsun, doğru şeyleri yapmaya devam edeceğiz.”

“TARAFTARIMIZ BİZE GÜVENMEYE DEVAM ETSİN”

Atatürk Stadı'nda yürütülen çalışmalara da değinen İbrahim Yazıcı, UEFA kriterlerine uygun olması için stadın neredeyse baştan aşağıya yenilendiğini belirtti. Yazıcı, şunları kaydetti: “Şampiyonlar Ligi maçlarını sahamızda büyük taraftarımızın önünde oynamak için Atatürk Stadı yenileniyor. Çalışmalar tamamlandığında şampiyona yakışır bir statta oynamanın mutluluğunu yaşayacağız. Taraftarımız geçen sene bize güvendi, bunun karşılığında şampiyonluk geldi. Bu sene de başarının devamı için çalışacağız. Taraftarımız bize güvenmeye devam etsin.”
Yorumları Göster
Yorumları Gizle