Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Doğru işler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sanlı SARIALİOĞLU


Açık tribünler bedavaydı. Sahaya Türkiye Kupası ile çıkıldı, şeref turu atıldı. Futbolcu, taraftar kucaklaştı. Güzel, çok güzel... İyi düşünülmüş, doğru işler. Taraftar mutlu, camia mutlu. İşte bu kadar basit. Demek ki istenildiği zaman oluyor. Herkes de alkışlıyor.

Gelelim oyuna... Beşiktaş bir formalite maçı daha oynadı. Beşiktaşlı bu tür maçlara alışık değil. Spor yazarı olarak bizler de alışık değiliz. Satılacak iki yabancı Mrmiç ve Yankov kulübedeydi. Doğrusu da bu. Toshack gelecek sezonun planlamasını yapıyor. Fevzi'yi iyice pişirmek, gençler hakkında kesin yargılara varmak istiyor. Hikmet'i, Yasin'i, Aydın'ı deniyor. Yusuf'u anlamaya çalışıyor. Sezonun tamamında sol kanatta yaşanan sıkıntıya Tayfur ile çözüm bulunup bulunamayacağına bakıyor. Bakacak, görecek, deneyecek. Ancak, Tayfur'un ideal bir sol kanat adamı olmadığı kesin. Yasin, Hikmet ve Aydın'ın kumaşları iyi. Ancak, daha pişmeleri, olgunlaşmaları gerekiyor. Bu çocuklar hep el altında olmalı. Her an formanın asıl sahipleri olabilirler. Toshack bu sezon ilk kez defansta libero kullanmadı. Alpay ve Rahim tandem oynadılar. Peki başarılı oldular mı? Vanspor karşısında bu soruya net yanıt veremeyiz.

Evet, Beşiktaş formalite maçları oynuyor. Bu arada hemen belirteyim, gelecek haftaki F.Bahçe maçını sakın hiç kimse bu kategoriye sokmasın. Beşiktaşlı koşullar ne olursa olsun Fener yenilgisini kesinlikle kabullenmez.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler