Nefes Kesen Kampanya

03.03.2016 - 09:35 | Son Güncelleme:

Resim İstanbul’un merakla beklenen son etabı Resim İstanbul Nefes, ‘Nefes Kesen Kampanyası’ ile satışa çıktı

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de 81.433 m2 arazi üzerinde inşa edilen ve 28 blokta 1.394 daireden oluşan Resim İstanbul Projesi’nin Aydos Ormanı’na en yakın, en özel ve son etabı olan Resim İstanbul Nefes satışa çıktı.

Doğayla İç İçe, Sağlıklı Bir Yaşam
Doğanın tam kalbinde yaşamak ama İstanbul’un dinamik yapısından da kopmak istemeyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Nefes, açık ve kapalı alanlarıyla sakinlerine dopdolu bir yaşam sunuyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark yaratıyor. Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılında
Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul’un son etabı Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılının Mart ayında yapılacak.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Etiketler:
Sayfa Başı