MALATYA HABERLERİ

Doğanşehir’e İnceleme Ve İstişare Gezisi

IHA
10.09.2015 - 12:20Son Güncelleme :

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YETKİLİLER, DOĞANŞEHİR İLÇESİNDE İNCELEMELER YAPTI.

IHA

Malatya Büyükşehir Belediyesi yetkililer, hızlı ve kaliteli hizmet vermek için Doğanşehir ilçesinde inceleme, bilgilendirme ve istişare çalışmaları yaptı.
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın talimatları doğrultusunda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı yetkilileri Doğanşehir ilçesinde inceleme, bilgilendirme ve istişare çalışmalarında bulundu. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt başkanlığında gerçekleştirilen programa, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi bünyesindeki şube müdürleri katıldı. Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’ün ziyaret edildiği inceleme gezisi sırasında önemli tespitlerde bulunuldu. İlçelerdeki iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatlarının yanı sıra denetim konularında ilgili mevzuatlar anlatılırken, ihalesi yapılan ve yakında hizmete girecek olan Malatya Entegre Çevre Projesi kapsamında Doğanşehir ilçesine kurulacak olan aktarma istasyonunun yer seçimleri de yapıldı. Haşerelerin üreme yerleri olan durgun su ve diğer yerlerdeki larva kaynaklarının tespiti ve önlem alınması için Doğanşehir Belediyesi tarafından alınması gereken tedbirlerin de görüşüldüğü gezide ayrıca Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kütüphanelerde de incelemeler gerçekleştirildi.
Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt, belirli bir program dahilinde bütün ilçeleri gezerek inceleme, bilgilendirme ve istişarelerde bulunacaklarını söyledi. Bozkurt, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın talimatları doğrultusunda sorunların yerinde tespit edilmesi, bilgilendirme yapılması ve karşılıklı istişarelerde bulunulması amacıyla ilçelerimizi gezerek yetkililerle görüşüyoruz. Kaymakamlık ve İlçe Belediyeleri başta olmak üzere gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşerek, bilgilendirmenin yanı sıra istişarelerde bulunuyoruz. Şube Müdürlerimizle birlikte her hafta ilçelerimize giderek, bu programlarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Doğanşehir’e İnceleme Ve İstişare Gezisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Eylül 2015 tarihinde saat 12 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğanşehir’e İnceleme Ve İstişare Gezisi haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  05:26
 • Guneş
  07:08
 • Öğle
  12:23
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:19
 • Yatsı
  18:48
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı