BAYBURT HABERLERİ

Doğal Taş Fabrikası Proje ekibinden Belediye Başkanı Memiş'e ziyaret

AA / Fatih Mehmet Özcan
25.02.2016 - 17:17Son Güncelleme :
AA / Fatih Mehmet Özcan

BAYBURT (AA) - Bayburt Doğal Taş Fabrikası (Bilgi ve Teknolojiye Dayalı Üretim Modeli Projesi) proje teknik destek ekibi Başkanı Alberto Gomez, üretim uzmanı Nelson Almeida, KUDAKA Bayburt Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Hasan İskender ve Özel İdare Plan ve Proje Müdürü Muharrem Bekmezci, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette belediyenin de ortağı olduğu Doğal Taş Fabrikası Projesi hakkında Memiş'e bilgi veren Gomez, "Teknik yardım ekibi olarak biz bu projeyi bize verildiği haliyle güncelleyip yönetmekle sorumluyuz. Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı da bizim işlerimizi buna göre onaylayacak. Bizimle herhangi bir zaman görüşmek istediğinizde, fikir belirtmek istediğinizde biz buna açığız. Sayın Valinin, Sayın Başkanın, Sayın Rektörün, diğer proje ortaklarının fabrikayla ilgili bir vizyonları, görüşleri var, biz bunları anlamakla yükümlüyüz" dedi.

Memiş ise bu projenin Bayburt'ta son zamanda yapılan en büyük proje olma özelliği taşıdığını ifade ederek, "Ben projenin içeriğini bilmiyorum. Bir başkanın projenin içeriğini bilmemesi normal. Sizden isteğimiz projenin yazılı boyuttan uygulamaya geçmesi konusunda oluşabilecek aksaklıkların ilgililere iletilmesi. Bayburt'ta bu tür projelerin bugüne kadar hayata geçirilmemesi ya da hayata geçiriliyorken birtakım sıkıntıların çıkması, bu projenin de böyle olacağı kanaati oluşturuyor. Biz Bayburt'ta bu projenin hayata geçmesi için yapılacak her türlü çalışmanın içinde olacağız. Çünkü bu proje Bayburt'u canlandıracaktır" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bayburt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bayburt ilinden Doğal Taş Fabrikası Proje ekibinden Belediye Başkanı Memiş'e ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 17 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğal Taş Fabrikası Proje ekibinden Belediye Başkanı Memiş'e ziyaret haberi güncellenecektir.

BAYBURT İLÇELERİ

Sayfa Başı