Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Doğa ile Emre aşkın eşiğinde

Doğa Rutkay ilk büyük aşkını Mehmet Ali Alabora ile yaşamıştı. Biten ilişkinin ardından mutluluğu Burak Kut’ta aradı, ama o da olmadı.

Doğa, şimdilerde Emre Ergani’yle yeni bir ilişkinin eşiğinde... İki hafta önce Etiler Şamdan’da baş başa yemek yiyen ikilinin beraberliği, Emre Ergani’den gelen bir telefonla başlamış üstelik... Başarılı işletmeci, Doğa’yı arayarak akşam yemeğe çıkma teklifinde bulunmuş, o da fazla düşünmeden bu teklife ‘evet’ demiş. Geçtiğimiz gece ‘ÇASOD Oyuncu Ödülleri’nin Yeni Melek Sineması’nda yapılan kokteylinde, arkadaşım Dilek Dallıağ ile konuşmuş Doğa Rutkay... Emre Ergani’nin evine gittiği iddialarını reddeden genç oyuncu, sonunda yeni ilişkisi için ‘Eğlenmeye gittiğimiz, birlikte çıktığımız doğru, ama evine gittiğim yalan. Emre Ergani’yle tanıştık, arkadaşlığımız var. Birbirimizi tanıma aşamasındayız şu anda. İnsanların bir takım kararlar almaları için zamana ihtiyaçları vardır. Belli bir arkadaşlık kurmak, tanışmak gerekir önce. Biz yeni tanıştık. Umarım düzgün bir şeyler olur’ demiş...

Halay çektiler

Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta Antalya Su Otel’de sahneye çıktı. Çok da formundaydı... Konuklara şarkılar söyletti, halaylar çektirdi. Alinur Velidedeoğlu da vardı onu izleyenler arasında. Ünlü reklamcı, bir ara Avşar’ın halay çektirdiği konukların arasına katıldı, Avşar’ın elinden tuttu, dakikalarca salonu turladılar birlikte...

Vakıf yararına

Mövenpick Hotel İstanbul’da Theodora Vakfı yararına bir davet verildi. Evsahipliğini Mövenpick Hotel İstanbul Genel Müdürü Richard Appelbaum ve Theodora Vakfı Başkanı Jan Polie’nin yaptığı geceye 100 kadar davetli katıldı. 1993’te İsviçre’de kurulan vakıf, hastanede tedavi gören çocukların çektikleri acıları, onları güldürerek dindirmeyi amaçlıyor. Bunun için özenle seçilen profesyonel sanatçılar, özel eğitimlerden geçtikten sonra palyaço doktor olarak, tedavi gören çocukları eğlendiriyorlar. Mövenpick Hotel İstanbul da her pazar düzenlediği brunch’a katılanların ödediği paradan belli bir payı vakfa bağışlayarak sektöründe öncülük yapıyor.

İlginç dans

Modacı Vural Gökçaylı, geçtiğimiz akşam Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen Deniztemiz/Turmepa’nın gecesine katıldı. Meral-Vural Gökçaylı çifti, Gülben Ergen’in şarkılarına oturdukları yerden eşlik ettiler. Konser bitip dans müziği çalmaya başlayınca da kendilerini piste attılar. Gökçaylı çiftinin dans ederlerken verdikleri bu pozu da sizlerle paylaşmak istedim...

Sezon açıldı

Hillside Beach Club, yeni sezonu bugün açıyor. Fethiye’nin çam ormanlarıyla çevrili muhteşem Kalemya Koyu’nda yer alan Hillside Beach Club, plajı, su sporlarından doğa gezilerine kadar sınırsız sayıda aktivitesi, enfes lezzetlerle donatılmış açık büfeleri ve ‘Sanda Day’ SPA’ları ile arzunuza göre yaşayabileceğiniz bir tatil için hazırlıklarını tamamladı, sizleri bekliyor.

Yeniden deniyorlar

Tuba Ünsal ile Axel Goldenberg ayrılmıştı. Ancak Ünsal Goldenberg’i unutmayı başaramadı ve iki ay boyunca ortak arkadaşları Arda’yla ona barışmak için mesajlar gönderip durdu. Sonunda da muradına erdi. Geçtiğimiz gece Etiler Şamdan’da birlikte yemek yiyen çift, gecenin sonunda gazetecilere görünmemek için kulübü ayrı ayrı terk etti.

Büyük talihsizlik

Monique-Jeri Benardete çifti de Balat’taki Rahmi Koç Müzesi’ndeki Deniztemiz / Turmepa’nın davetine katılanlar arasındaydı. Yemek bitmiş, sohbet başlamıştı. Monique Hanım, eşi Jeri Bey’e bir şeyler anlatırken daldı, eli burnuna gitti.

Şimdi son moda bu

Avrupa jet-set’ine mensup çiftler, katıldıkları davetlarde birbirleriyle uyumlu olmaya özen gösteriyor. Geçtiğimiz gece babası Rahmi Koç’un evsahipliğini üstlendiği Turmepa’nın davetine katılan Mustafa Koç ve eşi Caroline Hanım’da da gördüm bu uyumu... Caroline Koç’un lila rengi şalı, Mustafa Koç’un aynı renkli kravatıyla takım gibiydi...
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI