« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dodo bilmecesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ali Şen'in, ‘‘Bize daha önce 1 milyon dolara teklif ettiler’’ dediği Dodo için Vincenzo Morabito, dün kulübe bir faks çekerek, ‘‘Bu futbolcunun gerçek değeri 15 milyon doların üzerindedir’’ iddiasında bulundu.

ŞEN'İN AÇIKLAMASI

4F.Bahçe'de geçtiğimiz hafta ismi gündeme gelen ve transferi gizlice yürütülen Brezilyalı Dodo'nun işi tam bir bilmeceye dünüştü. Yönetimin 8.5 milyon dolara renklerine bağlamayı planladığı Dodo için eski Başkan Ali Şen, ‘‘Bu futbolcuyu bana daha önce 1 milyon dolara önermişlerdi’’ demişti.

YENİ BİR BOYUT

4Ali Şen'in menajeri diye adlandırdığı Vincenzo Morabito, önceki gün Fenerbahçe Kulübü'ne geçtiği faksla, olaya bir başka boyut kazandırdı. Morabito, bu futbolcu ile ilgili olarak Ali Şen ile geçmişte herhangi bir görüşmesi olmadığını belirtti ve şöyle devam etti:

MENAJERİ DEĞİLİM

4‘‘Ben hiçbir zaman gerçek piyasa değeri 15 milyon doların üstünde olan bir futbolcuyu 1 milyon dolara teklif etmedim. Ayrıca bu oyuncunun menajeri ben değil, Mr. Juan Figer'dir. Adımın Ali Şen tarafından yanlış şekilde kullanılmasından dolayı çok üzgünüm.’’

EN İYİLERİNDEN

423 yaşındaki Dodo'nun Sao Paolo takımında top koşturduğunu ve Brezilya'nın sayılı golcülerinden biri olduğunu vurgulayan Morabito, defalarca da Brezilya Milli Takımı'nda yer aldığını hatırlattı. Fenerbahçe'nin Dodo ile ilgili transfer görüşmeleri devam ediyor.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler