« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Djokaj Trabzonspor'a imzayı attı

Trabzonspor, Sırbistan-Karadağ'ın Kızılyıldız takımından Ardijan Djokaj ile sözleşme imzaladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, kulüp genel saymanı Emin Kahraman'ın hazır bulunduğu imza töreninde Sırp oyuncu, 1 yılı opsiyonlu olmak üzere kendisini 3,5 yıllığına bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Törende bir konuşma yapan Kahraman, Djokaj'ın yaklaşık 20 gündür takip ettikleri bir oyuncu olduğunu belirterek, “Sessiz sedasız, iyi bir transfer gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz” dedi.

Teknik direktör Vahid Halilhodziç ile transfer komitesinin, bu transferde ortak bir karar verdiklerini ifade eden Kahraman, “Yabancı oyuncu transferini kapadık. Bugün bir yerli oyuncu transferi daha gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.

DJOKAJ TRANSFERİNDEN MEMNUN

Yeni transfer Djokaj ise daha önce oynadığı takımlar ile Antalya'da kamp dönemi geçirdiğini belirterek, “Türk futbolunu ve Trabzonspor'u tanıyorum. Her yıl Türk futbolu daha iyi bir seviyeye geliyor. Trabzonspor'a hedefleri olan bir takım olduğu için geldim. Kariyer olarak bu transferle aşama kaydettiğimi düşünüyorum. Yeni takımım ile anlaştığım için mutluyum” dedi.

Teknik direktör Halilhodziç'i tanıdığını kaydeden Djokaj, “Babam bile bana onun hikayelerini anlatırdı. Fransa'nın Nantes, Lille, PSG takımlarında önemli işler yaptı” diye konuştu.
Djokaj'ın 21 kez ümit milli takım formasını giydiği ve 9 gol attığı, A milli takıma ise 2 kez çağrıldığı kaydedildi.
Yeni transferin, bordo-mavili takımda 17 numaralı formayı giyeceği bildirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler